CHP LİDERİNE AKSAKAL’DA AYÇİÇEĞİ SÜPRİZİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

CHP LİDERİNE AKSAKAL’DA AYÇİÇEĞİ SÜPRİZİ

Bu haber 18 Eylül 2013 - 8:20 'de eklendi ve 1.667 kez görüntülendi.

333

Helikopterle Bandırma 17 Eylül Stadı’na gelen Kılıçdaroğlu buradan parti otobüsüyle Bandırma’nın Aksakal beldesine geçti.
Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Milletvekili Namık Havutça ve Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel ile birlikte kahvehanede vatandaşlarla çay içti.
Bu sırada Balıkesir İl Genel Meclisi Üyesi İsmet Koçyiğit’in de aralarında bulunduğu bir grup çiftçi, yanlarında getirdikleri bir çuval ayçiçeğini, açıklanan alım fiyatının yetersiz olduğunu gerekçe göstererek Kılıçdaroğlu’nun oturduğu masanın önüne döktü.

Ayçiçeği üreticilerinin sorunlarını dinleyen Kılıçdaroğlu, daha sonra parti otobüsünden vatandaşlara hitap etti.

“Ben buraya hükümeti şikayet etmeye gelmedim” diyen Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“Ben size bir şey vadetmeye geldim, bu ülkeyi adam gibi yönetmek mümkün. Bu ülkede herkesin karnının doyması mümkün. Bu ülkenin bereketli toprakları var. Bu ülkenin çalışan insanları var. Neden birbirimize kızıyoruz? Neden birimiz diğerini ötekileştiriyor? Kızmadan da barış içerisinde, huzur içinde yaşamamız mümkün. Bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız var. Onu gururla göndere çekiyoruz. Topraklarımız var, güneşimiz var, bereketli tarlalarımız var. Biraz önce arkadaşlar ayçiçeklerini döktü. Geçen sene verilen fiyatın altında fiyat verildi. Mazot mu ucuzladı, gübre mi ucuzladı, elektrik mi ucuzladı? O zaman bir derdimiz var demektir. Sandığa gideceğiz. Sandığa giderken elimizi vicdanımıza koyalım ve oyumuzu öyle kullanalım. Diyelim ki ‘ben bu oyu bu ülkenin geleceği için, çocuklarım için, alın terim için kullanıyorum’. Herkesten bunu istiyorum. Hiç kimseyi ötekileştirmek istemiyoruz. Herkesin kimliğine saygılıyız. Bu topraklarda özgürce, bağımsız yaşamak istiyoruz. Sadece kendi ülkemizde barış içerisinde değil komşu ülkelerimizle de barış içinde yaşamak istiyoruz. Huzur varken savaş neden. Barış varken savaş neden.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .