CHP KÜLTÜR MERKEZİNİN İZİNİ SÜRÜYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

CHP KÜLTÜR MERKEZİNİN İZİNİ SÜRÜYOR

Bu haber 29 Haziran 2020 - 15:39 'de eklendi ve 1.175 kez görüntülendi.

Bandırma Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selim Panç ve yönetim kurulu üyeleri  Paşakent Muhtarı Nurten Sarıaltın ile  birlikte yapılması planlanan  Kültür Merkezi alanında incelemelerde bulundu.

İlçe Başkanı Selim Panç  burada yaptığı açıklamada “Bandırmamız  sosyal, kültürel, ekonomik açıdan hızla gelişen ve kendi adında  Üniversitesi olan bir şehirdir. Paşakent Mahallesinde 2001 yılından beri yapımı yılan hikayesine dönen Kültür Merkezinin en son 4  yıl önce  ihalesi yapılmıştır.Fakat  inşaatı bir türlü başlamamıştır. Oysa projesi çizilmiş, ihalesi tamamlanmış, inşaatı yapacak  şirket belli olmuş, tüm  prosedürler  tamamlanmış  ve  tam kazma vurulması beklenirken, inşaat  Cumhurbaşkanlığı tasarruf  tedbirlerine takılmıştır. Kültürün, eğitimin tasarrufu olmaz. Bundan dolayı İnşaatın bir an önce başlayarak hızla tamamlanmasını bekliyoruz, eğer Kültür merkezi, ilgili Bakanlık tarafından  yapılmayacaksa,  Kültür Merkezi yapımı için   Bandırma Belediyesi’ne devrinin yapılmasını talep ediyor, konunun  takipçisi olmaya devam edeceğimizi bildiriyoruz.”dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel