CEMAL ÖZTAYLAN STK’LARI ZİYARET ETTİ

CEMAL ÖZTAYLAN STK’LARI ZİYARET ETTİ

ABONE OL
19 Şubat 2024 10:40
CEMAL ÖZTAYLAN STK’LARI ZİYARET ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Belediye Başka adayı Cemal Öztaylan seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Eski Belediye binasında bulunan STK’ları ziyaret eden Cemal Öztaylan bu derneklerin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İlk olarak Kent Konseyini ziyaret eden Öztaylan’I Kent Konseyi başkanı Serdar Polat ve yürütme kurulu üyeleri karşıladı. Öztaylan “ Kent Konseyleri, halkın kenti yönetme sürecine katılmasını ve seçilmiş karar organlarının çalışmalarını sağlar. Bu konuda halkı bilgilendirir. Yerel yönetimler ile bir arada çalışırlar ve ortak projeler üretirler. Sorunların çözümü noktasında da çözüm önerileri sunarlar. “

Daha sonra Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneğini ziyaret etti. Şube Başkanı Eşref Uysal’dan dernek çalışmaları hakkında bilgiler alan Cemal Öztaylan “ Şehitlik ve Gazilik konularında çok hassas olan biriyim. Bu konuda her zaman sizin yanınızda oluyoruz. Cumhuriyet Meydanında 2 şehidimiz yatıyor. O alanı daha dikkatli kullanmak zorundayız.

Eski mezarlıkta Çanakkale ve Trak şehitleri bulunuyor. Atatürk’ün yakın silah arkadaşı da o mezarlıkta yatıyor. Ancak eski mezarlık adeta yok ediliyor. Kötü amaçlar için kullanılan bir yer haline gelmiş. O alan için çalışmalarımız mutlaka olacak. Bilindiği gibi en yüksek makam şehitlik makamıdır. Sizler gazilersiniz. Sizlere sahip çıkmamız gerekiyor. “

Son olarak Emekliler Derneğine giden Cemal Öztaylan, Dernek Başkanı Ahmet Türkmen ile bir araya geldi. Emeklilerin durumunu anlatan Dernek Başkanına yanıt veren Öztaylan “ Ülke olarak zor günler yaşıyoruz. 11 ilimizi yıkan deprem felaketinin yaraları sarılmaya çalışılıyor. Her şeye karşın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan devlet olanakları ölçüsünde emeklilerin yanında oluyor. “ Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.