CEMAL ÖZTAYLAN: ŞEHİR SİZİN, KARAR SİZİN, ORTAK AKIL HEPİMİZİN

CEMAL ÖZTAYLAN: ŞEHİR SİZİN, KARAR SİZİN, ORTAK AKIL HEPİMİZİN

ABONE OL
19 Mart 2024 09:18
CEMAL ÖZTAYLAN: ŞEHİR SİZİN, KARAR SİZİN, ORTAK AKIL HEPİMİZİN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan, Şehir Sizin, Karar Sizin: Ortak Akıl Hepimizin” mottosuyla, Bandırma’nın en önemli alanlarından biri olan Cinçukuru’nun yeniden şekillendirilmesinde Bandırmalıların katılımını sağlayarak şehrin geleceğine halkımız ile birlikte yön vereceğiz. Yeni Cin Çukuru projemiz, Bandırmalıların ortak kararları ve katılımıyla oluşturulacak, herkesin gururla sahip çıkacağı bir yaşam alanı olacaktır dedi..

Türkiye Yüzyılına yakışır bir şekilde, şehir ve çevre düzenlemelerinde hizmet odaklı yaklaşımımızı Bandırma için harekete geçireceğiz. Şu zamana kadar yapılmayan hizmetlerin, tamamını bizim dönemimizde bitireceğiz diyen Öztaylan ” 15 senedir en önemli detay, projelerin yarım kalması veya hiç başlanmamasıdır. Cin Çukuru için düşülen projeleri halkımızın karar mekanizmasıyla ve ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte şekillendireceğiz. Millet Bahçesi, Fuaye Alanı ve Kültür Merkezi, Meydan, Butik Stad gibi alana uygunluk sağlayacak şekilde düzenlemelerimizi yapacağız.

Yerel kalkınmayı hiçbir zaman ekonomik ve teknik bir mesele olarak görmedik. Toplumsal, kültürel ve demokratik değerleri de içerecek ve koruyacak şekilde kapsamlı projelerimizi Bandırmamız ile buluşturmaya hazırlanıyoruz.

Önümüzdeki beş yılda daha huzurlu bir hayat yaşamamız ve Bandırma’yı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak için bir yandan ilçe belediyesi imkanlarını sonuna kadar kullanacak, diğer yandan da Büyükşehir Belediyemiz ve Devletimizin desteği ile daha da güçlendirerek yeni projeler ve imkanları en ücra mahallemize kadar taşıyacağız.

Biz burada gidip de güneşin batışını seyredenlerden değiliz. 24 saat Bandırma’nın ihtiyaçlarını gereksinimlerini tespit etmeye çalışan Bandırma sevdalılarıyız.’’ dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.