ÇATLAK SESLER BAŞLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ÇATLAK SESLER BAŞLADI

Bu haber 04 Ekim 2022 - 9:49 'de eklendi ve 19.315 kez görüntülendi.

Haftasonu kendi sahamızda oynadığımız Samsunsporu yenmemiz gerekiyordu. Samsunsporun altı as oyuncusu sakat oldukları için yoktular, defanstaki iki önemli isim maçın ilk bölümünde sakatlanarak oyundan çıktı. Adamların sistem oyun planı çorbaya döndüğü halde biz böylesine avantajı kullanıp kazanamadık ve aldığımız bir puana sevindik.
Kötü futbol oynuyoruz, tempomuz çok düşük fazla pozisyon verip, gol pozisyonu bulmakta zorlanıyoruz. Evet, problem büyük, kötü futbol oynuyoruz ama kesinlikle kötü bir takım değiliz.
Bana göre, çözüm takım içerisindeki sorunları iyi analiz etmek, formayı adaletli bir şekilde hak edene vermek olacaktır. O zaman özlediğimiz Bandırmasporu hep birlikte göreceğiz.
Asıl sıkıntı ise eski kapalıdaki çatlak seslerin yeniden hortlamasıdır ki, yine oraya buraya sallamaya başladılar.
Tabii ki beklentiler yüksek olunca, Kocaeli’n de onbeşbin taraftarıyla bütünleştiği Bandırmaspor tarihine altın harflerle yazdırılan süper lig finali oynayan muhteşem kadroyu doğal olarak gözler arıyor. Arıyorda, artık çok zor, o tadı damağımızda kalan, kimsenin o derece başarıyı tahmin edemedikleri bir performansı göstermeleriyle play-off finali oynama başarısı ortaya çıktı. Keşke böyle bir kadroyu koruyabilseydik, üzüldük mü üzüldük…
Ancak, unutulmasın ki herşey ekonomik, devler ligi bir grupta bulunuyoruz. Önemlisi ise kaynağı belli olmayan, milyon dolarlar harcayan ve bütçeler yapan rakiplerle mücadele ediyoruz. Oysa ki bizim bütçemiz belli, mütevazi bütçemizle yepyeni bir takım kuruldu ve zamana ihtiyacımız var.
Saçma sapan eleştiriler yapacağımıza bu kentin tek marka değeri ve arması olan Bandırmasporu koşulsuz, şartsız, amasız, lakinsiz desteklemek olmalıdır. Unutulmasın ki, Bursaspor ve Balıkesirsporun son geldiği durum, yoksa bizimde sonumuz komşularımız gibi olacaktır.
Taraftar, her zaman markasına, armasına sahip çıkandır.
Başka Bandırmaspor yok.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması