ÇAĞRI CANBAY ALP ANAOKULU AÇILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ÇAĞRI CANBAY ALP ANAOKULU AÇILDI

Bu haber 18 Mayıs 2022 - 16:28 'de eklendi ve 855 kez görüntülendi.

Bandırma’da anaokulu düzeyinde eğitim veren ve ülke çapında bu konuda adını ispat etmiş “Hatem Anaokulu”nun Bandırma’daki işletmecilerinden olan Çağrı Canbay Alp, kendi ismini taşıyan yeni okulunu hizmete açtı. Törene çok sayıda davetli katılırken açılış kurdelasını Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur kesti.
Bandırma İhsaniye Mahallesi 722 Sokak’ta bulunan Çağrı Canbay Alp Anaokulu, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Bandırma’da anaokulu sektöründe kendisini ispatlamış bir isim olan Çağrı Canbay Alp’in adını taşıyan okulun açılış törenine Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel ve çok sayıda davetli ile veliler ve okul öğrencileri katıldı. Başkan Yardımcısı Ozan Onur’un kısa konuşması ardından açılış kurdelası kesildi. İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından ise okul öğrencilerinin yaş gruplarına göre gerçekleştirdikleri birbirinden güzel programla büyük bir heyecanla seyredildi. Cıvıl cıvıl, hareketli bir açılış gününe sahne olan Çağrı Canbay Alp Anaokulu’nun sahibi Çağrı Canbay Alp ise “Okulumuzun açılış programInda yanımızda olan açılış kurdelemizi kesen ve 6 yıldır Bandırma da desteğini bizden hiç esirgemeyen Belediye Başkan yardımcımız Sayın Ozan Onur ve değerli eşi Seda Caner Onur başta olmak üzere programımıza katılan belediye meclis üyemiz değerli Oya Yücel ve eğitim camiasından olan değerli eşi Hakan Yücel, tüm arkadaş dost akraba ve öğretmen arkadaşlarım, çok değerli velilerimiz ve kocaman yürekli minik öğrencilerimiz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İyi ki kocaman bir aileyiz. İnanmak başarmanın yarısıdır. İnanarak çıktığımız bu yolda biriktirdiğimiz dostlarla nice güzel işler başaracağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .