BÜYÜKŞEHİRİN İSO 9001 SERTİFİKASI YENİLENDİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİRİN İSO 9001 SERTİFİKASI YENİLENDİ

Bu haber 18 Eylül 2020 - 9:26 'de eklendi ve 436 kez görüntülendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi pandemiye rağmen çalışma kalitesinden ödün vermedi ve ‘ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ belgesini yeniden almaya hak kazandı.

İlk kez 2016 yılında ISO 9001 kalite belgesiyle tanışan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Yücel Yılmaz’ın talimatıyla ISO 9001 kalite belgesinin yenilenmesi adına yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda, belgenin güncel versiyonuna uygun yapılanarak yeniden almaya hak kazandı.

Kalite konusunda sürdürülebilir bir gelişim sağlayan Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisine rağmen süreci iyi yöneten kurumlar arasında yer alarak aldığı tedbirler ve sahadaki uygulamaları ile tam not aldı. Pandemi boyunca KOVID-19 tedbirlerine ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi, bu alanda yaptığı çalışma ve hizmetlerle göz doldururken, rutin faaliyetlerini de gayretli çalışmaları ile eksiksiz sürdürdü. Pandemi süreci öncesinde konuyla ilgili çalışmalara başlayan ISO 9001 Yönetim Sistemi güncelleme faaliyetleri geride bıraktığımız Temmuz ayı başında tamamladı. Kalite standartları bakımından yapılan uluslararası denetimler neticesinde süreçten başarı ile çıkan Büyükşehir Belediyesi; kurumların yönetim modellerini ve hizmet kalitesini de kuşkusuz önemli ölçüde etkileyen bu süreçte belgeyi yeniden almayı başardı.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.