BÜYÜKŞEHİR SINAV ÜCRETLERİNİ ÖDÜYOR

BÜYÜKŞEHİR SINAV ÜCRETLERİNİ ÖDÜYOR

ABONE OL
30 Nisan 2024 14:05
BÜYÜKŞEHİR SINAV ÜCRETLERİNİ ÖDÜYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, söz verdiği gibi üniversite sınavına girecek olan öğrencilerin ‘sınav giriş ücretlerini’ ödemeye başlıyor.

Gençler için onlarca projeye imza atan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz verdiği sözleri bir bir tutuyor. Dijital Gençlik Merkezi (DGM), BALBUCKS, öğrenciye ücretsiz su, öğrenciye vize ve final haftalarında ücretsiz ulaşım, gençlik merkezleri, kütüphaneler gibi onlarca projeyi hayata geçiriyor
Yine söz verdiği gibi üniversite sınavına girecek olan öğrencilerin sınav giriş ücretlerini ödemeye başlıyor.

İZLENECEK ADIMLAR

Halen eğitim hayatlarına devam eden ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilerin sınav giriş ücretleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından okumakta oldukları okulların müdürlükleri aracılığıyla ödenecek. Açık lisede okuyan veya mezun olanlar ise sınav giriş ücretlerini yatırdıklarına dair dekontları ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masaya başvuru yapmaları halinde, sınav giriş ücretleri banka hesaplarına havale edilecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.