BU KEZ İRONİ YAPAYIM BELKİ DUYARLAR

BU KEZ İRONİ YAPAYIM BELKİ DUYARLAR

ABONE OL
5 Nisan 2023 09:46
BU KEZ İRONİ YAPAYIM BELKİ DUYARLAR
1

BEĞENDİM

ABONE OL

600 Evler Mahalle Muhtarı Zeki Sertgöz, 600 Evler Mahallesindeki tüm sorunların çözüldüğünü belirterek “ Mahallemizin tüm sorunlarını çözen yerel yönetime müteşekkirim. “ Dedi.

600 Evler Mahallesinin bir kenarda unutulduğunu söyleyen Muhtar Sertgöz “ Defalarca hem şifahen hem de basın yoluyla mahallenin sıkıntılarını belirterek, çözüm beklemiştik. Ancak 600 Evler unutulmaya devam edildi. Bende artık ironi yaparak sorunlarıma çözüm arıyorum.

Milletvekili, belediye başkan yardımcısı ve meclis üyesi olan 600 Evlerin çocukları olmasına karşın 600 Evler Mahallesi üvey evlat muamelesi görmeye devam ediyor. Bende tüm sorunlarımızı hemen çözen yerel yönetime teşekkür etmek istedim. Şikayet ederken beni duymayanlar teşekkür ederken belki duyarlar diye hayal ediyorum.”

Mahallede yaklaşık 6 bin seçmen olduğunu söyleyen 600 Evler Mahalle Muhtarı Zeki Sertgöz “ Seçmen listelerinin askıya çıkmasıyla vatandaşlarımız muhtarlığa gelerek listeleri kontrol ediyorlar. Bugüne kadar herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadık. 600 Evler Mahallesi seçmenleri 14 Mayıs günü oylarını Ali Fahri İşeri ve Şehir Bedir Karabıyık Okullarında kullanacaklar. “ Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.