BOZKURT: ÜLKEDE KÜRT SORUNU DEĞİL BÖLÜCÜ TERÖR SORUNU VARDIR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BOZKURT: ÜLKEDE KÜRT SORUNU DEĞİL BÖLÜCÜ TERÖR SORUNU VARDIR

Bu haber 13 Ekim 2021 - 10:16 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.

MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt düzenlediği basın toplantısında ülke gündemini değerlendirdi. Davamız şehit olup ölmeyenlerin, ülkücü olup dönmeyenlerin, adam olup kaçmayanların ebedi yuvasıdır diyen Bozkurt  “Bizler için MHP küçük parti hesapları ile değil geleceğin büyük Türkiye’sini kurma hedefidir. Bu hedefe varmak için dün olduğu gibi bugünde, yarında bir ve beraber olacağız önce ülkem ve milletim diyeceğiz ekonomik sıkıntılar ile devletin bekasını karıştırmayacağız. çünkü devlet varsa millet var millet var oldukça ekonomik olsun siyasal olsun ve her nereden gelirse gelsin bu yüce TÜRK milleti bütün sorunların üstesinden gelmeyi başaracak imkan ve kabiliyettedir.

Dünyanın en pahalı coğrafyasında şehitlerimizin kanıyla vatan kıldığımız bu topraklar bizim ebedi yurdumuzdur hain emellerin yerli işbirlikçilerinin, emperyalist güçlerin düşmanlıkları bizi asla yıldıramayacak bilakis onların düşmanlığı bizi daha da bilinçlendirecektir.

Biz yüksek bir kültüre ve medeniyete sahip büyük TÜRK milletiyiz hiçbir millete düşmanlığımız olamaz ama bize ekonomik sosyal, siyasal her türlü düşmanlık yapanlarla da bütün gücümüzle mücadele etmekten çekinmeyen milliyetçi ülkücüleriz. Tarih buna şahittir.

Hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir düsturuna inanan her an milletin değerleriyle örtüşen vatanın bütünlüğüne inanan siyasetimizin hain darbeden sonra kurduğumuz cumhur ittifakına genel başkanımız ve parti genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda destek veren birilerinin sözde dostlarıyla değil TÜRK milletinin yegane temsilcisi olan büyük TÜRK milletiyle sözleşerek geleceğin Türkiye’sinin 2023 ve 2071 hedeflerinin temelleri atılmıştır. Bu temellere zarar vermek isteyen dahili ve harici bedbahtlara karşı damarlarımızda dolaşan asil kanın gereği olarak siyasetlerine karşı çıkmak hedefinden taviz vermeden inandığımız bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz .”

Milliyetçi Hareket Partisi güçlü siyaset lider Türkiye hedef 2023 vizyonuyla başlattığı bölge toplantılarında geçtiğimiz günlerde Ankara’da Ülkü Ocakları büyük gençlik kurultayı ve analar bacılar kurultayı ile gençliğimizi milletvekilleri il ilçe yöneticilerimiz ile sahalarda ve halkımızın her daim yanında olduğunu göstermiştir şeklinde açıklamasına devam eden MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt “Milliyetçi hareketin bu ayak sesini, ülkücü hareketin bu bozkurt nefesini TÜRK düşmanları ve işbirlikçi hainler her daim enselerinde duyacaklardır Kürt sorunu var diye siyaset yapanlar çözümünü de söylemek zorundalar Türkiye’de Kürt sorunu değil bölücü yıkıcı terör sorunu vardır.

Siz Türk Devletine ihanet eden MHP’li göremezsiniz. Siz devler ve millet düşmanlarıyla el ele vererek siyaset yapan MHP’li göremezsiniz. Siz PKK’nın siyasi sözcüsü HDP ile işbirliği yapan MHP’li göremezsiniz. Siz küresel güçlerle işbirliği yaparak kendine alan açmak isteyen MHP’li göremezsiniz. Siz Atatürk düşmanlığı yapan ya da yapanlarla kol kola olan MHP’li de göremezsiniz.

Manda ve himayeyi asla kabul etmeyen milli mücadeleyi başlatan ulu önder ATATÜRK ün vizyonuyla diyoruz ki, kraliçe onaylı Cumhurbaşkanı,  ABD onaylı başbakan, kandil onaylı İçişleri Bakanı, Pensilvanya onaylı Savunma Bakanı istemiyoruz.  En güçlü silah, fikir en güçlü fikir Türk milliyetçiliğidir. Bunun için öncelikle bize gereken milli fikir, milli dil milli eğitimdir.  Her dönemde, MHP battı, bitiyor diyenler bu günde MHP battı diyorlar. Evet MHP Türk İslam düşmanlarına batıyor, hain Fetöcü iş birlikçilere batıyor, kandil ve sözcülerine batıyor, onlarla işbirliği yapanlara batıyor aynı zamanda ABD temsilciler meclisine de batıyor. Türk milliyetçiliği fikir sistemini 2023 ve 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için bu Türk ve İslam düşmanlarının uykularını kaçırmaya devam edeceğiz. Mutfaktaki yangını görüp bin türlü olumsuz haberlerle cumhur ittifakını eleştirenler neden terör yangını, ABD kuşatmasını, mavi vatan gerçeğini, ekonomik ve siyasal yaptırımları görmezler ve sesleri neden çıkmaz.

Ülkücülük ete emiğe bürünmüş ulvi bir davanın adıdır. O dava Türk İslam davası ilahi kelimetullah ve nizamı alemdir, turan hedefidir. Buna inananların bugün bu konularda hiç söz etmemesi siyasetlerinin çıkar ve makam olduğunu, vatan ve millet olmadığının bir delilidir.

Türk milliyetçileri bu milletin özüdür biz zaafa uğrarsak millet ve devlet düşmanları sevinecektir ve bizi ABD senatosunda olduğu gibi tehdit görecektir bizi böldüğünü sananlar CHP ve HDPKK siyasi cephesine kuvvet kazandırmaktan öteye geçmeyen, hala ülkücü olduğunu iddia edenlerin, ülkücüleri terörist gösterme gayretine giren hamilerine bir tek dahi söz söylememelerini de kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Bizler pazara kadar değil mezara kadar ülkücüyüz. Vatanını milletini örfünü âdetine sahip çıkan hain olmayan bu devlete bağlı bu ülkede yasayan herkes aslında ülkücüdür. Bu yüce davayı tanrı dağının zirvesine taşıyacağız inşallah bu yolculukta yorulanları yolu terk edenler olabilir, ancak bu yolun tanrı dağına gideceği gerçeğini asla değiştirmeyecektir. Dedi.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.