BOZKURT: ÜÇ HİLALLİ BAYRAĞI BELEDİYE BİNASINA DİKECEĞİZ

BOZKURT: ÜÇ HİLALLİ BAYRAĞI BELEDİYE BİNASINA DİKECEĞİZ

ABONE OL
8 Ekim 2023 14:31
BOZKURT: ÜÇ HİLALLİ BAYRAĞI BELEDİYE BİNASINA DİKECEĞİZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP İlçe yönetim kurulu üyeleri ve aileleri sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Kahvaltıya MHP Meclis üyeleri ve 28. Dönem MHP Milletvekili adayı Harun Algül de iştirak etti. Çok samimi ortamda gerçekleşen kahvaltıda konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt adeta Bandırma Belediyesini topa tuttu. Festival adı altında yapılan etkinliğin Türk örf ve adetlerine uymadığını söyleyen Bozkurt 31 Mart da üç hilalli bayrağı belediye binasına dikeceğiz dedi.

Bozkurt “ Bizler Yönetim Kurulu olarak bu geç kalmış toplantıyı yapmaktan büyük bir sevinç duyuyoruz. Yönetim Kurulunda bulunan arkadaşlarımız tabii ki birbirlerini tanıyorlar ama biz istedik ki, 37 kişilik Yönetim Kurulunun eşleri ve çocukları da birbirlerini tanısın ve kaynaşsın. Büyük bir aile olduğumuzu hep beraber hissedelim ve bu birliktelik sayesinde sosyal ve siyasi hayatımızda atacağımız adımlarımızı hep birlikte atalım. Aslında bizler, 37 kişilik yönetim kuruluyuz ama gerçekte 75 kişiyiz, 750 kişiyiz, 7.500 kişiyiz, 75.000 kişiyiz ve 7.500.000 kişiyiz Ülkemizi genellediğimiz zaman 85.000.000 ve gönül coğrafyamızla birlikte 350.000.000’luk büyük Türk Milletiyiz!

Büyük Türk Milletinin bir ferdi olmaktan onur ve gurur duyan bizler, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye’de ve bütün dünyada Türk’ün Turan Ülküsünü ve Kızılelma sevdasını hakim kılmak için ekonomik, siyasi ve askeri bağımsızlığımızı güçlendirerek bu hedefi inşallah hayata geçireceğiz. Bu hedefe ulaşmak için Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini koruyacak, Cumhur İttifakına bağlı kalacağız. Her türlü siyasi ve askeri vesayetleri reddedip ihtilal Anayasasının yerine Cumhuriyetimizin temel ilkelerini koruyan maddeler hariç, 100. Yıla ve sonsuza kadar yaşayacak olan Milletimizin kültürüne, inanç değerlerine, örfüne ve adetine uygun, demokratik ve sosyal hukuk devletinin gerektirdiği bir Anayasayı hayata geçirerek “ Türk ve Türkiye Yüzyılının” temellerini inşa edeceğiz.

Cumhur İttifakı bileşenleri olarak 14 Mayıs ve 28 Mayıs da Milletimizin hür iradesi ve teveccühü ile çok büyük bir zafere imza attık. Bu zaferi, Kuvayı Milliye ruhunu kaybetmiş bugünkü CHP zihniyetine karşı kazandık. 1960 ihtilalinin kurbanları ezanı aslına döndüren Menderes ve arkadaşlarıyla kazandık. 28 Şubat post modern darbe girişimine karşı dik duranlarla kazandık. CHP Atatürk’ün partisi değildir diyen Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ ile kazandık. 12 Eylül’de bizim çocuklar başardı diye sevinenlere karşı “15 Temmuzda onların gayrı meşru çocukları kaybetti” diyen Bilge Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ ile kazandık ve Yenikapı ruhuyla Ayasofya’yı açan, Karabağ’ı esaretten kurtaran, TURAN Ülküsüyle Türk Devletleri Teşkilatını kuran Devlet aklı ve Büyük Türk Milletinin Milli Refleksiyle kazandık!

Kuşcenneti festivali batı özentisi karnavala dönüştü

Bizler Bandırma Belediyesinin yapmış olduğu Bandırmamızın hayrına olan proje ve uygulamalarına hep destek olduk ama Bandırmalı kıymetli hemşehrilerimizin hak ve menfaatlerini keyfi uygulamalar neticesinde heba edilmesine de her ortamda karşı geldik. En son yapılan Kuşcenneti Festivalinde, festivalden ziyade tamamıyla batı özentisi karnaval havasında hazırlanan yürüyüş kortejinin Türk Kültürüne, Milli Değerlerimize, Örfümüze ve adetlerimize aykırı olduğu gerçeğinden hareketle, bu kortej yürüyüşü Bandırmamızın kültürüne uygun olmadığı gibi festivale davet edilenlerin aynı siyasi görüşe sahip sanatçılardan olmasını, farklı dünya görüşüne sahip değerli sanatçılara yer verilmemesini CHP zihniyetinin bir ürünü olarak görüyor ve bu zihniyetin Milletimizi asla temsil etmediğini haykırıyoruz. Bu anlayış Milletimizi temsil edemez ve bugüne kadar da etmemiştir.

31 Mart’ta üç hilalli bayrağı belediyeye binasına asacağız

31 Mart 2024’da yapılacak olan Mahalli seçimlerde Şanlı Bayrağımızı Belediye binasına asarak Ülkücülerin Türk Milletinin özünde ne varsa hayata geçireceğine hep birlikte şahit olacağız inşallah. Bandırmayı yönetmeye çalışan CHP zihniyetinin genelde olduğu gibi yerelde de halktan kopuk, hemşehrilerimizin derdine çözüm üretemeyen vizyonsuzluğuna 31 Martta dur diyeceğiz. Jeopolitik, ekonomik ve sosyal olarak kendi kendine gelişen Bandırma’ya katkısı olmayan bu zihniyetin Bandırma’ya bir değer katamayanların 31 Martta gitme vakti gelmiştir. Daha önce dile getirdiğimiz sorunları ve gündemden düşmeyen usulsüzlükleri, bir şeyler satarak günü kurtarma telaşına düşenlere31 Martta hayır diyeceğiz. Depremden trafiğe, altyapıdan otoparka, yeşil alandan sosyal ve kültürel faaliyetlere kadar bir proje üretemeyenler maalesef 200.000’e yaklaşan nüfusuyla Güney Marmara’nın incisi olan ve İl olmayı hak eden bu güzel şehre yazık ettiler, yazık ediyorlar.

Bizim siyasetteki amacımız Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle Kızılema Ülküsü, Turan hedefi ve neticede İlay-i Kelimetullah’ı hakim kılma idealidir. Bu Ülküye, bu hedefe ulaşmak ve bu ideali gerçekleştirmek için Türk gibi bakacak, dünyayı Türk gibi okuyacak ve her şey önce Türk için, her şey Türk’e göre ve her şey Türk tarafından diye haykıracağız.

Bu duygularla Güney sınırlarımızda kurdun nefesini ensesinde hisseden PKK/YPG ve onların hamileri emperyalistlere karşı coğrafyayı dar eden kahraman güvenlik güçlerimize, Devletimizin Bekası ve Milletimizin İstiklâli için verilen mücadelede Rabbimden zafer niyaz ediyorum. Bu uğurda, varlığını ortaya koyan tüm Vatan Evlatlarına, Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize de sağlık ve afiyetler temenni ediyorum. Saygılarımla, Ne Mutlu Türküm Diyene!” Dedi.

Kahvaltı hep beraber çekilen aile fotoğrafı ile sona erdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.