BOZKURT: ATATÜRK'Ü SEVGİ SAYGI VE ÖZLEMLE YAD EDİYORUZ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BOZKURT: ATATÜRK’Ü SEVGİ SAYGI VE ÖZLEMLE YAD EDİYORUZ

Bu haber 10 Kasım 2021 - 12:00 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.

MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt Atatürk’ün 83. ölüm yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. Bozkurt mesajında”Bütün tersanelerine girilmiş bütün limanları işgal edilmiş, silahlarına el konulmuş, askerleri terhis edilmiş, 4 de üçü müstevliler tarafından işgal edilmiş bu Aziz vatanın ve yüce TÜRK milletinin umudu olmuş 19 Mayıs 1919 da Samsun’da başlattığı özgürlük ateşiyle bize bu cennet vatanı ve cumhuriyet gibi bir rejimi getirerek bize millet olma şuurunu veren “bir TÜRK cihana bedeldir” diyerek milli benliğimizi ve milli ülkümüzün hedefini belirleyen Dünya tarihinde eşine az rastlanan bir kahramanlıkla düşmanı denize döken, Türk milletinin gücüne inanan bir liderin milletiyle beraber, Türkün hiç bir zaman devletsiz kalmayacağını dünyaya ilan eden Osmanlının küllerinden inşa ettiği bu vatanda özgür ve bağımsız TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’ni kuran büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 83.yıl dönümünde sevgi, saygı ve Özlem’le yad ediyorum.

Bizlere bıraktığı emanet olan ilke ve devrimleri her daim ışığımız, cumhuriyet rejimini yaşatma hedefimiz, bu cennet vatan ise vazgeçilmez yurdumuz olacaktır. Bu duygularla bu cennet vatanı ve cumhuriyeti bizlere emanet eden başta gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını Aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla yad ediyorum. Ruhları şad olsun. ” Dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.