BOZKURT: 6 LI MASADA HEDEF VE GAYE BİRLİKTELİĞİ YOK - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

BOZKURT: 6 LI MASADA HEDEF VE GAYE BİRLİKTELİĞİ YOK

Bu haber 12 Ağustos 2022 - 11:54 'de eklendi ve 617 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bekir Bozkurt Şehir TV’de Genel Yayın Yönetmenimiz Cemal Vural Atabey’in konuğu oldu. MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt Eski askeri alan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 100 milyon nüfus 100 il projesi, Bandırma’daki seçim sonuçları, Millet ve Cumhur İttifakı, Cumhurbaşkanlığı seçimleri konularında görüşlerini açıkladı.

Eski askeri alan projesi

Bandırma’daki Sivil Toplum Kuruluşlarının projeye ısrarla karşı çıkmalarına karşı Cumhur ittifakı ortağı olarak Büyükşehrin eski askeri alan için hazırladığı projeyi desteklediklerini belirten MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt “Yıllardan bu yana atıl durumda kalan eski askeri alanı Büyükşehir alana kadar kimse önemsemiyordu. Burası 263 dönüm, konut alanı ilan edilecek bölge 48 dönüm. Askeriyeden kalan tarihi eser olarak kabul edilen şeylere dokunulmayacak, yeşil alan korunacak ve Bandırma halkının hizmetine sunulacak. Projede konut alanları, otel, benzinlik ve yeşil alanlar var. Yeşil alanlar korunuyor.

Demokrasi platformu üyeleri partimizi ziyaret ettiler. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Projeye karşı olduklarını, bunun bir rant projesi olduğunu söylediler. İnsanlar oraya bir bedel ödediği için oraya karını koyacak ve satacak bu CHP’li de olabilir AKP’li de olabilir hepsi bizim insanımız orası kamuya açık bir alandır herkes faydalanabilir. “

Malta Deresi projesi

Eski askeriye karşı çıkılmasının karşılığı olarak Malta Deresi Projesini gündeme getirmediklerini söyleyen Başkan Bozkurt “Orası bir dere yatağı yapılan hizmete karşı değiliz ama şartlar yerine getirilmeli Devlet Su İşlerinden izin alınmamış. Alt yapı hazır değil, izinsiz yolu kapattılar. Projeye başlamadan dere yatağı üzerinde bulunan toprak kaldırılmalı, DSİ derenin açıkta akmasını ve denize açıkta dökülmesini istiyor. Şartlar yerine getirildiğinde bu projeyi neden istemeyelim ki…

Bandırma il olsun

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 100 Milyon nüfus 100 il projesini çok doğru buluyor ve Bandırma’nın il olmasını destekliyoruz. Bandırma’nın gündemine getirdik bu ifadelerden sonra Tolga Tosun bir toplantı yaptı. Bandırma birçok ilçeden, üniversitesiyle, ticaretiyle insanların inanmasıyla hazır. Diğer ilçe başkanlarıyla beraber bunu daha yüksek sesle ifade edersek Sayın Bahçeli ve Ak Parti grubu nezdinde Ankara ayağında her türlü yardıma dünden hazırız. Bandırma’nın şu an maalesef bir milletvekili yok. Bandırma bahsedilen ilçelerle beraber il olursa en azından Bandırma milletvekili olacaktır. Bandırma’yı ilgilendiren bir konuda destek alabiliriz. Bandırma il olursa hem coğrafi olarak hem de nüfus olarak büyüyecek bunun getireceği hem siyasi hem coğrafi riskleri olacak.  İl olma durumuna göre Bandırma’nın alt yapısı hazırlanmazsa çok sıkıntı yaşayacağız. Manyas, Susurluk, Adalar olumlu bakıyorlar bu duruma. 98 yılında MHP olarak 30 bin imza toplamıştık neticede o dönem muhatap bulamamıştık öylece kalmıştı.”

Bandırma’daki fark kapanmayacak bir fark değil

Yaklaşan 2023 genel, 2024 yerel seçimleri için de görüşlerini dile getiren MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt “Bandırma’daki oy farkı kapatılmayacak bir fark değil. Önümüzdeki iki seçime de parti olarak şimdiden hazırlanmaya başladık. Sahada vatandaşlarla buluşmaya devam ediyoruz. 15 senedir CHP ile yönetilen Bandırma’da yapılan sadece pazaryeri var. Cumhur İttifakı olarak Bandırma için yapılacak tüm projeleri Bandırmalılara anlatacağız.

6’lı masada hedef ve gaye birlikteliği yok

Dünyanın geçirmiş olduğu küresel sıkıntıları anlatmazsak bu işin içinden çıkamayız. En son ki Tahıl krizinde Sayın Cumhurbaşkanımız inisiyatif kullandı Rusya Devlet Başkanı Putin ile Zelenski’yi birleştirdi ve imzayı attı. Bugün sabah ilk gemi kalktı. Bu Türkiye’nin güçlü olduğunu gösteriyor, Cumhur ittifakı sayesinde olduğunu gösteriyor. Biz bunları vatandaşımıza anlatacağız anlatıyoruz da.

Bir tarafta Cumhur İttifak bir tarafta Millet İttifakı var. Cumhur İttifakının bileşenleri MHP, BBP ve AKP. Millet İttifakı ise CHP, İyi Parti, Demokrat Parti, Deva ve Gelecek partilerinden oluşuyor. Masayı oluşturan Sayın Kılıçdaroğlu. Peki diğerleri kimler? Hepsi milliyetçi, sağcı muhafazakâr diye bildiğimiz insanlar bu masayı oluşturan solcu diye bildiğimiz CHP’nin Genel Başkanı. Kendini sağcı muhafazakâr olarak ifade eden bir insan neden solcu olan, sosyal demokrat olan biriyle neden iş birliği yapar? Hedef ve gaye bir olursa başarı gerçekleşir. Bunların hedefi de gayesi de ayrı olduğunu görüyoruz.

Bizim Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır

İnanmak çok önemli millete ve devlete inanırsan ümit var olur. Mustafa Kemal Atatürk’e Kurtuluş Savaşı başladığında sen ne yapıyorsun, ordu yok silah yok dediler. Atatürk, Milletin istikbalini milletin azim ve kararı kurtaracaktır dedi. İnanmış adam bunu söyler. Doğu Akdeniz’de 600 milyon dolara yakın doğalgaz ve petrol rezervi var. Osmanlı’yı parçalayan zihniyet şimdi Türkiye’yi de parçalamaya çalışıyor. Osmanlının parçalanmasının nedeni sadece siyaseten değildi.  Ekonomiyle alakalıydı 100 yılın ekonomiye yön verecek petrolü Osmanlının altındaydı. Rahmetli Atatürk Musul ve Kerkük’ü alacaktı. Ancak Şeyh Sait isyanını İngilizler başlattı ve orduyu oraya yönlendirdi. Şimdi de aynı daha önce Asala 84’ten bu güne de PKK’yı ayağımıza doladılar. Şu an da Yunanistan ile bizi çatıştırmaya uğraşıyor. Çünkü Doğu Akdeniz’de ki petrol ve gaz rezervinin üzerine çöreklenmek istiyorlar. Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakı yıkarak Türkiye’yi parçalamak gayesindeler.  Kendilerinin idare edebileceği iş birliği yapan insanlarla yola devam etmek istiyorlar.  Biz Milli olacağız ve Ankara’dan yönetilmeye devam edeceğiz. Bizim adayımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .