BORSA'DAN MİLLİ EĞİTİME 95 ADET TABLET - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BORSA’DAN MİLLİ EĞİTİME 95 ADET TABLET

Bu haber 12 Şubat 2021 - 17:57 'de eklendi ve 11.011 kez görüntülendi.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde TOBB tarafından başlatılan “TOBB küçük parmaklar” projesi kapsamında Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne TOBB tarafından 55 adet, Bandırma Ticaret Borsası tarafından 40 adet olmak üzere toplamda 95 adet klavyeli tablet teslim edildi.
TOBB tarafından her yıl yapılan eğitim yardımlarının, bu yıl içinde bulunulan şartlar nedeniyle, bütün çocukların eğitim ve öğretim programlarına yetişebilmesi için tablet dağıtımı olarak gerçekleştirildiğini belirten Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin “Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması adına ihtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtılmak üzere 95 adet klavyeli tableti İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mutlu Aslan’a teslim ettik. TOBB Ülkemizde eğitime çok büyük önem veren ve eğitimi destekleyen kuruluşlarımızdan birisidir. Online eğitim alan ve maddi durumu iyi olmayan öğrencilere Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde sağlanan 30 bin adet tablet bilgisayar dağıtımı da bunun çok güzel bir örneğidir. Öğrencilerimizin tablet eksiklerinin bir an önce tamamlanarak, başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini temenni ediyorum” diye konuştu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’da yapılan bu yardım nedeniyle TOBB ve Bandırma Ticaret Borsası yetkililerine teşekkür ederek bu tür yardımların tüm kişi ve kurumlara örnek olması gerektiğini vurguladı.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.