BÖLGENİN EN BÜYÜK ZİNCİR POLİKLİNİĞİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BÖLGENİN EN BÜYÜK ZİNCİR POLİKLİNİĞİ

Bu haber 07 Nisan 2021 - 12:13 'de eklendi ve 1.086 kez görüntülendi.

BALDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği “Gülüşünüze Değer Katın” sloganı ile Balıkesir bölgesinde üç şubesi ile bölge halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Balıkesir Paşaalanı Şubesi’nden sonra ikinci şubesini Bandırma’da faaliyete geçiren BALDENT, geçtiğimiz günlerde üçüncü şubelerini Balıkesir Bahçelievler mahallesinde açtı. BALDENT Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği ortaklarından Dt. Gökhan KILINÇ, üç şubelerinde de tüm dental tedavileri güvenilir sağlıklı bir ortamda gerçekleştirdiklerini söyledi.

Dt. Gökhan KILINÇ ve Dt. Yunus Emre Ağdacı ortaklığı ile diş hekimliğinde yenilikçi, gelişen teknolojiye ayak uyduran ve insanların daha sağlıklı bir hayata sahip olmasına katkı sağlama vizyonu ile kurdukları BALDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şu anda Balıkesir ve Bandırma’daki poliklinikleri ile Balıkesir bölgesinin en büyük zincir ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak hizmet veriyor.

Hastalarının gülüşüne değer katmak misyonu ile yola çıktıklarını belirten Dt. Gökhan KILINÇ “BALDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde şuan da 15 diş hekimi hizmet veriyor. Bunlardan 6 Diş hekimimiz Bandırma şubemizde hizmet veriyor. Bizler Baldent ailesi olarak hastalarımızın hayatlarına dokunmayı ve onlara sağlıklı hayatlar sunmayı hedefliyor ve bunun için durmadan çalışıyoruz.” dedi.

Sağlığın her şeyden önemli olduğunu ve amaçlarının herkese eşit imkanlarla yardımcı olmak olduğunu belirten KILINÇ “Polikliniğimizde 3 boyutlu tomografi cihazı kullanıyoruz. Ağız içi tarayıcı ölçü alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Gerekli hallerde de genel anestezi ile tedavi yapıyoruz.

Güvenilir ve sağlıklı bir hizmet anlayışı ile hafta sonları da dahil olmak üzere sabah 09.oo ile 22.oo saatleri arasında randevulu olarak hizmet verdiklerini belirten Gökhan KILINÇ “Polikliniklerimizde diş beyazlatma, gülüş tasarımı, lamina, çene ve diş cerrahisi, çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, zirkonyum, ortodonti, estetik dolgu, diş eti ve implant tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Özellikle implant tedavileri için İtalya’da 1,5 sene eğitim aldık. Şimdi tüm bu tecrübe ve eğitimlerimiz ile Bandırmalılara ve bölge halkına BALDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hizmet veriyoruz.” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.