BİTİKLİ : NE CUMHUR, NE MİLLET TEK YOL MEMLEKET DİYORUZ

BİTİKLİ : NE CUMHUR, NE MİLLET TEK YOL MEMLEKET DİYORUZ

ABONE OL
8 Mayıs 2023 17:16
BİTİKLİ : NE CUMHUR, NE MİLLET TEK YOL MEMLEKET DİYORUZ
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Muharrem İnce’nin Genel Başkanı olduğu Memleket Partisi 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine dair hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin de dahil olduğu Cumhurbaşkanlığı Adaylığı için 100 bin imza toplama yarışında ipi göğüsleyen ilk isim İnce oldu.

Memleket Partisi Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Hakkı Bitikli ve Memleket Partisi Bandırma İlçe başkanı Olcay Uzgur yaptıkları açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce her türlü engellemeye, sahte tweetlere, yönlendirmelere, trollerin saldırılarına rağmen bugün itibarıyla üç günde 100 bin imzayı toplamayı başarmıştır. Bizler de Bandırma’da ve Balıkesir’in bir deneme bonusu çok ilçesinde Genel Başkanımız Muharrem İnce’yi çıktığı bu yolda önce imzaları sonra da oyları ile desteklemek isteyen vatandaşlarımız için her türlü imkanlarımızı seferber ettik. Sağolsun vatandaşlarımız da günlük aktivitelerinden, programlarından, işlerinden ödün vererek Yüksek Seçim Kurullarına imza atmak için gitti. Sonuçta bu yarışın ilk aşaması olan 100 bin imzayı topladık ve Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı Adayı olarak lanse etmeyi başardık. Bundan sonra hedefimiz Genel Başkanımızı Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı yapmak ve partimizi de TBMM çatısı altında mümkün olan en yüksek milletvekili sayısı ile temsil etmektir. Bunun için çalışmaya başladık. Zaten çok önceden başlamıştık çalışmalarımıza ama, bu 100 bin imzanın bize verdiği doping etkisi ile gece gündüz demeden 14 Mayıs’ta saatler 16.59’u gösterene kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman söylediğimiz tek bir şey var. Ne Cumhur, Ne Millet, tek yol Memleket diyoruz. Mevcut yönetimden memnun olmayan, daha önce oy vermiş ama bu seçimde kararını değiştirmek isteyen, üçüncü bir tercihim var mı diyen herkesi Memleket Partimize ve Genel Başkanımız Muharrem İnce’ye oy vermeye davet ediyoruz” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.