BİSİKLETSEVERLER BU ETKİNLİKTE BULUŞTU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BİSİKLETSEVERLER BU ETKİNLİKTE BULUŞTU

Bu haber 31 Temmuz 2022 - 15:32 'de eklendi ve 409 kez görüntülendi.

Bandırma Rotary Kulübü ve Bandırma Bisiklet Grubu ortaklığında Erdek’te bisiklet turu düzenlendi. Bisiklet severlerin yoğun ilgilisi ile gerçekleşen etkinlikte 7 den 70 e bisiklet severler buluştu.

Etkinlik hakkında açıklama yapan Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Burak UĞUR: “İlk kez bundan 3 yıl önce Fatma Sibel Başkanımız önderliğinde başlayan bisiklet turu projemizi bu yıl yeniden düzenledik. Temiz çevre ve sağlıklı yaşam mesajı vermek istediğimiz etkinliğe yoğun katılım görmek bizi çok sevindirdi. Rotary ile Hayal Et mottosu ile başladığımız dönemimizde bir çok proje ile birlikte olacağız.” dedi.
Bisiklet turu hakkında konuşan Bandırma Bisiklet Grubu Başkanı Olcay Türker :” Bugün burada Bandırma Rotary Kulübü ile bu etkinliği düzenlemekten mutluluk duyuyoruz. Bisiklet sporuna olan ilginin her geçen gün artması bizim için sevindirici. Bugün burada olan rotaryenlerede çok teşekkürler.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .