BİRLİKTELİĞİMİZ PARTİ İÇİ DEMOKRASİYİ GÜÇLENDİRECEKTİR

BİRLİKTELİĞİMİZ PARTİ İÇİ DEMOKRASİYİ GÜÇLENDİRECEKTİR

ABONE OL
8 Şubat 2024 14:10
BİRLİKTELİĞİMİZ PARTİ İÇİ DEMOKRASİYİ GÜÇLENDİRECEKTİR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Merkezi Bandırma Belediye adayı belirleyemezken 5 Belediye Başkan aday adayı ortak hareket etme kararı aldı. Bu karar çerçevesinde Ozan Onur, Selim Panç, Hüseyin Bahar, Bülent Ardunç ve Mustafa Karagöz bir araya gelerek Bandırma’nın ortak bir akılla yönetilmesi konusunda işbirliği yapacaklarını ifade ettiler. Yapılan toplantıya 28. dönem CHP Milletvekili aday adaylarında Derbo Sağır ve geçmiş dönem CHP İlçe Başkanlarından Hüseyin Çeri de katıldılar.

Ak Parti adayı açıklayıp saha çalışmalarına başladığı günlerde CHP Genel Merkezinin hala Bandırma Belediye adayını açıklayamamasının sıkıntı yaratacağı konusunda fikir birliğine varan 5 Başkan aday adayı, birlikte hareket etmenin örgüt açısından birleştirici olacağını belirterek ” Bizlerin bir araya gelmesi hem parti içi demokrasiyi güçlendirecek hem de Bandırma’nın yönetimi noktasında yol gösterecektir. bu birlikteliğin CHP Genel Merkez tarafından da dikkate alınmasını istiyoruz. ” Dediler.

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.