BİLARDODA YENİ BİR ŞAMPİYON YETİŞİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BİLARDODA YENİ BİR ŞAMPİYON YETİŞİYOR

Bu haber 23 Haziran 2021 - 9:39 'de eklendi ve 603 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

Bilardo sporunda ülkede belli bir seviyeye gelen Bandırma’da, yeni bir şampiyon yetişiyor. Bilardo sporunda Dünya Şampiyonluğuna uzanan Bandırmalı Yılmaz Özcan’ın ardından 13 yaşındaki Ant İşen genç yaşına karşın Türkiye Bilardo şampiyonalarında boy göstermeye başladı.

Ant İşen’i çalışmalarını sürdürdüğü Maraton Bilardo Spor Salonunda bulduk. Şehir Gazetesine hedeflerini anlatan Ant İşen “Bilardoyu otellerde vakit geçirmek için oynuyordum. Şampiyon olmak gibi bir hedefim yoktu. Ancak Yılmaz Özcan Abi ile tanışınca bilardo sporuna bakış açım tamamen değişti. Bandırma’da yetişen birinin de Dünya Şampiyonu olabileceğini anladım. Şimdi zaman buldukça Yılmaz Özcan Abi ile çalışıyorum. O bütün birikimlerini bana aktarmaya çalışıyor. Artık benim de hedefim önce Türkiye Şampiyonaların başarılı olmak ve Milli takıma seçilmek oldu. Bu yolda usanmadan çalışacağım.”

Genç yaşına rağmen önceleri özel turnuvalara katıldığını ifade eden Ant İşen “Bu turnuvalarda tecrübe kazanıyorum. Lisanlı bir bilardocu olduğum için Türkiye Şampiyonalarına da katılmaya başladım. 2 kez katıldığım turnuvada Antalya’da son 16’ya kalmayı başardım. Hiç acelem yok. Yavaş yavaş hedeflerime yürüyeceğim. Yılmaz Özcan Abiden sonra bende Bandırma’nın adını başarıyla duyurmaya çalışacağım. İnşallah Bandırmalı bir bilardo sporcusu olarak adımın önüne Dünya Şampiyonu unvanını ekleteceğim.” Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.