BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ BANDIRMA’DA BAŞLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ BANDIRMA’DA BAŞLADI

Bu haber 17 Eylül 2021 - 14:51 'de eklendi ve 570 kez görüntülendi.

Balıkesir ilinden birçok sporcunun katıldığı il bilardo birinciliği Relax ve Maraton Bilardo Spor Salonlarında başladı. Bandırma’da başlayan il birinciliği turnuvası ile Türkiye Şampiyonası 2. Etap müsabakalarına katılacak Balıkesir ilini temsil edecek sporcular belirlenecek.

İl birinciliği turnuvası hakkında  Şehir Gazetesine açıklamalarda bulunan Bilardo Balıkesir il temsilcisi Saadettin Biçkici “Bu turnuvada dereceye girecek sporcular aldıkları puan ile Türkiye şampiyonası 2. Etap maçlarına katılma hakkı kazanabilecekler. Bunun için Türkiye genelinde sporcuların ilk 574 sporcu arasına girmeleri gerekiyor. 17 Eylül bilindiği gibi Bandırma’nın düşman işgalinden kurtuluş günü. Balıkesir il birinciliği maçlarını Bandırma’da yaparak bu anlamlı güne de atıfta bulunmak istedik.

Balıkesir il birinciliğine 57 sporcu katılırken, maçları 7 milli ve resmi bilardo hakemleri yönetecekler. Bu 57 sporcudan 29 sporcu Bandırma’dan, 18 sporcu Balıkesir’den, 8 sporcu Edremit’ten, 1 sporcu Gönen’den ve 1 sporcu da Ayvalık’tan katılıyor.”

Turnuvaya katılacak sporcular için mutlaka aşı kartı ya da 2 gün içinde yapılmış PCR testi zorunluluğu olduğunu belirten Bilardo İl temsilcisi Saadettin Biçkici turnuvanın 19 Eylül günü saat 16.00 da yapılacak final maçlarıyla sona ereceğini söyledi.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.