BİÇKİ: ÖNCE ÖRGÜT GÜÇLÜ ÖRGÜT - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BİÇKİ: ÖNCE ÖRGÜT GÜÇLÜ ÖRGÜT

Bu haber 08 Ocak 2020 - 15:41 'de eklendi ve 388 kez görüntülendi.

CHP İl Başkan adaylarından Ender Biçki ve yol arkadaşları Bandırma ilçe örgütünü ziyaret ederek 18 Ocak’taki İlçe Kongresi için Hüseyin Bahar’a başarılar diledi.

26 arkadaşıyla beraber adeta Bandırma’ya çıkarma yapan Ender Biçki önce örgüt, güçlü örgüt sloganıyla yola çıktıklarını belirterek “ 2023 yılı Ak Parti’nin değil Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda yürüyen CHP’nin hedeflerine ulaştığı yıl olmalıdır. Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılında faşist Ak Parti iktidarından kurtulacağımız yıl olacağını hedefleyerek bunun içinde çalışmalıyız.

Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığının CHP adayları tarafından kazanılmasının ardından Türkiye’de siyasetin dili ve üslubu artık değişmiştir. Artık ülkede seçimi kazanmak için 50+1 oranında oy almak gerekiyor. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun enerjisiyle oluşan Millet İttifakını daha da genişletmek zorundayız. Tüm demokrasi savunucuları bir araya getirmeliyiz. “

Yerel siyasetçiler olarak önceliklerinin Balıkesir olması gerektiğini savunan Ender Biçki “ Bizler öncelikle Balıkesir’de CHP’yi birinci parti yapmak için çalışmalıyız. Onun için yollardayız. Balıkesir’de yarım kalan işimizi tamamlamalıyız. Bu dönem az farkla kaybettiğimiz Büyükşehir konusunda yaptığımız hataları yapmamalıyız.

Ben il geçlik kolları başkanlığı, merkez ilçe başkanlığı ve il başkanlığından gelen biriyim. Örgütün tabanından geliyorum. Arkadaşlarımla beraber CHP’yi Balıkesir’de birinci parti konumuna getirme noktasında iddialıyız. “ dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel