BELEDİYE'DEN ESNAFA SARI ÇİZGİ ŞOKU - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BELEDİYE’DEN ESNAFA SARI ÇİZGİ ŞOKU

Bu haber 11 Ağustos 2020 - 10:19 'de eklendi ve 5.953 kez görüntülendi.

Bandırma Belediyesi şehrin işlek caddelerindeki kaldırım işgallerini önlemek amacıyla harekete geçti. İlk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda esnafla yapılan toplantının ardından meydan çevresinde açık alan işgalleri tek sıraya düşürüldü. Pazartesi gecesi de Belediye Ekipleri, Şehit Süleyman Bey Caddesinde kaldırımlara sarı çizgiler çizerek esnafın işgaliye alanını belirledi.

Sabah saatlerinde dükkanlarını açan esnaf ise sarı çizgileri görünce şaşkınlık yaşadı. Bandırma Belediyesine bağlı zabıta ekipleri de esnafın çizgilere uyup uymadığını denetlemek için cadde üzerinde denetimlere başladı. Yiyecek sektöründe faaliyet gösteren esnafa ise işgaliye konusunda farklı uygulamalar yapılacağı ve alanlarının geniş tutulacağı öğrenildi. Bandırma Belediyesi’nin Şehit Süleyman Bey Caddesinde başlattığı sarı çizgi uygulamasının Bandırma’daki diğer cadde ve sokaklarda devam edeceği öğrenildi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.