BEL VE BOYUN FITIĞI AMELİYATLARINDA YENİ TEKNOLOJİ ROYAL HASTANESİ’NDE - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BEL VE BOYUN FITIĞI AMELİYATLARINDA YENİ TEKNOLOJİ ROYAL HASTANESİ’NDE

Bu haber 22 Ocak 2021 - 16:58 'de eklendi ve 2.020 kez görüntülendi.

Bandırma Özel Royal Hastanesi bel ve boyun fıtığı ameliyatlarında kullanmak amacıyla en üst düzey mikroskoplardan biri olan Leica marka provido ameliyat mikroskobu satın aldı.
Böyle cihazlardan Türkiye’de yaklaşık sadece 10 adet bulunduğunu belirten Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Adem Bozkurt Aras “Özel Royal Hastanesi çok üst düzey hastanelerde bulunan ve mikrocerrahi gereken bel ve boyun fıtığı ameliyatlarında kullanılan miksokoba sahip olması Bandırma’da insan sağlığı için çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Bu cihazın bir diğer özelliği de damardan verilen ilaç yardımıyla ameliyat sırasında normal beyin dokusu ile tümörlü beyin dokusunu ayırt etmesidir. Damarları boyama özelliği dolayısıyla bir nevi beyin anjiyosu yapılmasını sağlıyor. Bel ve boyun rahatsızlığı olan kişileri Bandırma Özel Royal Hastanesinde bulunan çok önemli cihazdan faydalan malarını öneriyorum. “Dedi.
Cemal ATABEY

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.