BAŞKAN GÖÇMEZ FAZLA DUYGUSAL / SERHAT OZAR YAZDI

BAŞKAN GÖÇMEZ FAZLA DUYGUSAL / SERHAT OZAR YAZDI

ABONE OL
29 Ocak 2024 18:41
BAŞKAN GÖÇMEZ FAZLA DUYGUSAL / SERHAT OZAR YAZDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez çok ilginç bir kişilik. İleri derecedeki sosyal medya takipçiliği Başkanı ya çok duygusal ya da çok takıntılı bir duruma getiriyor. Geçenlerde Sayın Göçmez’in basında çıkan açıklamalarını dikkatle okudum. Orada benim en çok ilgimi çeken Göçmez’in sosyal medya rahatsızlığını dile getirmesiydi. Göçmez bazı kişilerin isimlerini gizleyerek iftiralar attıklarını, şehirdeki küçük bir kitlenin kendisinden rahatsız olduğunu söylüyor, sezon sonu yapacağı genel kurulda bu arkadaşlara hodri meydan diyordu ancak istenmediği yerde de durmam diye sözlerine ekliyordu.

Öncelikle ben Onur Göçmez’in üç beş çapulcu, üç beş çürük elma yüzünden kendisini bu kadar hırpalamasına şaşırdım. Bandırmalı olduğuna bile inanmadığım çakma klavyecileri ciddiye almaya hiç gerek yok. Olaylara profesyonelce bakmalı, bu gibi organize işlerin futbolun içinde var olduğunu bilmelisiniz. Ben şahsen sizin kafanızdaki alakasız takıntılar yüzünden istenmediğim yerde de durmam sözlerinize kesinlikle katılmıyor Bandırma’da sizi istemeyenlerin olduğunu da düşünemiyorum.

Neden mi? Çünkü Bandırmalı ve Bandırmaspor taraftarıyla bir sevgi bağı oluştu. Arkanızda şimdiye kadar hiçbir Başkan’a nasip olmayan büyük bir taraftar gücü, büyük bir taraftar desteği var. Ayrıca Bandırma’daki herhangi bir maçta şahsınıza yapılan hakaretler, olumsuz protestolar hiç duymadık. Taraftar size sonuna kadar güveniyor vallahi Başkan! Yatın kalkın halinize şükredin. Biz bu memlekette neler gördük, neler yaşadık! Bandırmaspor için elini taşın altına koyanların başına gelmedik kalmamıştı. Mehmet Kılkışlı’yı bilirsiniz! Bandırmaspor’u amatör küme bataklığından kurtarıp profesyonel liglere çıkartan kişidir. Hersey iyi güzel giderken efsaneydi, Büyük Başkandı! Sonuç !! Bandırma’daki kaybedilen bir play off eşleşmesinden sonra yüzlerce kişinin istifa protestolarıyla karşılaştı. Hiç hak etmediği hakaretlere maruz kaldı. Peki Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a ne demeli? Sayın Koç kötü giden her maçtan sonra protestolara uğruyor, stadlar istifa sesleriyle inliyordu. Allah’tan şimdi işler iyi gidiyor da ortalık biraz sakinleşti. Bir de Başkan Göçmez’e hatırlatayım ki asıl sıkıntıları protestoları As Başkanı olduğunuz Beşiktaş kulübünde göreceksiniz! Hele bir kötü gidişat devam etsin de görün bakın neler olacak? Bandırma’da üç beş çatlak ses varken İnönü de binlercesi olacak. Hatta bunun mesajını son Sivasspor maçından sonra Beşiktaş taraftarı Sayın Hasan Arat ve yönetimine verdi. Kısaca başarılara endeksli olan futbol oyununda aklınıza gelen her şey vardır. Başarılar sürdüğünce en kahramanı sizsiniz; yalnız tam tersi olduğunda saldırılara hazırlıklı olmalısınız. Onun içinde profesyonelce düşünmeli, duygulardan, kafanızdaki takıntılardan kurtulup inandığınız yolda yürümelisiniz!

Bakın şehir merkezindeki Cin Çukuru stad projesi de dahil olmak üzere Bandırma’da güzel işlere imza atıyorsunuz. Banvit’ten sonra yok olup giden basketbol heyecanını Bordo Basketle yeniden canlandırdınız. Her geçen günde daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum ama tabi ki Bandırmaspor’un yeni tesisleri için söylenecek tek şey mükemmel. Birçok süper lig kulübüne nasıp olmayan o muhteşem tesisleri gördükten sonra Başkan Göçmez’e söylenecek tek söz; fındık kabuğunu doldurmayacak meseleler yüzünden oluşan suni gündemlerle meşgul olmaması ve ne kendisinin ne de Bandırmaspor camiasının Gardını düşürmemesidir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.