BAYRAM ARAÇ KİRALAMA SEKTÖRÜNDE CANLILIK YARATTI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAYRAM ARAÇ KİRALAMA SEKTÖRÜNDE CANLILIK YARATTI

Bu haber 29 Temmuz 2020 - 9:57 'de eklendi ve 680 kez görüntülendi.

 

Keskinler Araç Kiralama Sahibi Serkan Keskinler Kurban Bayramının sektörde canlılık yarattığını söyleyerek pandemi öncesinde sektör üzerine çöken ölü toprağını attık dedi.

Haziran ayı başında kontrollü yeni normale dönüşle beraber, günlük araç kiralama sektörünün Nisan ve Mayıs aylarına göre gösterdiği büyüme ile birlikte bireylerin izole ulaşım ihtiyacının karşılanmasında günlük araç kiralamanın önemli bir alternatif olduğunu gözlemliyoruz diyen Serkan keskinler “Pandemi sürecinde şehir dışına çıkışların yasaklanması ile araç kiralama sektörü oldukça zor günlerden geçti. Kısıtlamaların kalkmasıyla araç kiralama sektörü canlandı. İnsanların toplu taşıtlara binmek istememeleri, onları araç kiralama yoluna taşıdı.

Kurban Bayramı araç kiralama sektörünü iyice hareketlendirdi. Bayram öncesi sektörde tüm araçlar kiralandı diyebiliriz. Kiralama ücretlerinde de büyük artışlar olmadı. Bakım ve yedek parça maliyetlerindeki artış oranında kiralama ücretleri arttı. “

Kiraladığımız her aracı, müşteriye teslimden önce en az 1 gün kiraya vermeden bekleterek  Covid-19 dan arındırmak ve olası bulaş riskini minimize etmek için uygun yöntemlerle dezenfekte etmekteyiz diyen Serkan Keskinler “Keskinler Oto Kiralama olarak 8 yıldır müşterilerimize şoförlü şoförsüz her türlü araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin bütün şehirlerine ve havalimanlarına müşteri transferi yapmaktayız. Ayrıca kurumsal şirketlere yıllık filo kiralama hizmetleri de sunmaktayız. Sürekli müşterilerimiz fiyatlarımıza değil hizmetimize önem vermektedir. Sektörde müşteriler araç kiralarken fiyata odaklanıp, araçla ilgili bir kaza veya arıza durumunda karşılarına çıkacak maliyeti genelde düşünmemektedir. O yüzden araç kiralarken firmanın güvenilir olması birinci öncelik olup, araç kiralama fiyatı ikinci planda kalmalıdır. Bakımlarını düzenli olarak zamanında yaptıran ve müşterisine sorun yaşatmayan araç kiralama firmalarının fiyatlarının bir miktar yüksek olmak kaçınılmaz bir durumdur.” Dedi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.