BAYRAK KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAYRAK KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ

Bu haber 06 Şubat 2020 - 13:40 'de eklendi ve 946 kez görüntülendi.

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mücahit Çarıkçıoğlu ve Feray Acemliler ile beraber düzenledikleri basın toplantısında ekonomik sorunları masaya yatırdılar.

Spor Kulüplerinin ekonomik olarak dipsiz bir kuyu olduğunu söyleyen Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan “ Yönetim olarak göreve geldiğimizden günden bu yana kulübe kaynak yaratma çabası içindeyiz. Bir yandan geçmişten gelen borçları ödemeye gayret ederken diğer yandan da şampiyonluğa giden takıma ödemeler yapıyoruz. Deplasman giderleri, maç başları, primler derken haftalık 250 bin lira giderimiz oluyor. Bu zorlukları aşma adına forma satış gecesi, SMS kampanyaları düzenledik. Ancak beklediğimiz katkıyı aldığımızı söyleyemeyiz. Şimdi bayrak kampanyası başlatıyoruz. Tanesi 2-3 bin lira olan bayraklarımızı satarak hem kulübe gelir elde edeceğiz hem de şehri bayraklarla süsleyip havaya sokacağız.

Bandırmaspor olarak rüzgar tutmayan tesislere ihtiyacımız var. Büyükşehir ve Bandırma Belediyesi ile beraber 55 dönümlük idman sahamızın içinde bulunduğu arazinin sanayi alanı şekline sokulmasını ve buna karşılık Edincik tarafına 100 dönümlük arazi içine komple yeni idman sahaları ve kamp tesisleri yapılmasını istiyoruz. Ayrıca yeni bir butik stad ihtiyacımızın olduğunu da herkes biliyor. “

Geçen hafta içinde Futbol Federasyonun düzenlediği futbol çalıştayına katıldığını belirten Göksel Karlahan burada kulüp olarak görüşlerimizi açıklayarak “ Alt yapıdan belli bir sayıda futbolcunun kadroda yer alma zorunluluğu olsun istedik. Lig yükselmelerinde hoş geldin parası, sıralamalar için de prim olsun dedik. Böylece ligde amacı kalmayan takımların konsantrelerinin artacağını düşünüyoruz.

Ara transferde 8 oyuncumuzla yollarımızı ayırdık. Kendilerine hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Onların yerine 6 yeni oyuncuyu kadromuza dahil ettik. Berat düz koşulara bu hafta başlıyor. Yaklaşık 5-6 hafta sonra oynayabilecek duruma gelir. Bu hafta oynanması gereken Elazığ maçı erteleniyor. Ancak ertelemeler ile sorunun çözülemeyeceği de aşikar. Futbol Federasyonu bugün nihai kararını açıklayacak. Elazığ durumlarının dondurulmasını talep ediyor. Bu da ligin alt sıralarında karışıklıklara neden olacak.” Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.