BASKİ'DEN ARITMA TESİSİ ZİYARETİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BASKİ’DEN ARITMA TESİSİ ZİYARETİ

Bu haber 14 Ocak 2020 - 13:45 'de eklendi ve 448 kez görüntülendi.

BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal, BASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Güzgün, BASKİ, Planlama Yatırım Ve İnşaat Daire Başkanı Levent Keçecioğlu, BASKİ Güney Marmara Daire Başkanı İbrahim Arkış, BASKİ Bandırma Şefi Erkan Can, Büyükşehir Belediyesi Güney Marmara Koordinatörü İbrahim Koman ve Büyükşehir Bandırma Koordinatörü Uzay Keskin Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti. Bandırma Belediye Meclis Üyeleri Adil Levent Coşkun, Merve Polat, Mesut Özdemir, Abdullah Erbay ve Nuvit Erten ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal, alt yapı koordinasyonu ve Bandırma’da yeni yapılacak olan Arıtma Tesisi hakkında Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek söze giren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Kentimizin yararına olacak her türlü projeye destek vermeye hazırız. Aslında bu projeyi Sedat Başkanın Başkanlığı döneminde biz geliştirmiştik ama daha sonra Büyükşehir yasası ile proje Büyükşehir Belediyesi’ne geçti. Biz Bandırma Belediyesi olarak projeye her türlü desteği vermeye hazırız. Körfezimize akan pis suyu ıslah edecek olan bu projeyi destekliyorum ve projenin bir an önce hayata geçmesi için üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız” dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel