BAŞKAN TOSUN'UN YENİ HEDEFİ CİN ÇUKURU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAŞKAN TOSUN’UN YENİ HEDEFİ CİN ÇUKURU

Bu haber 20 Nisan 2022 - 11:30 'de eklendi ve 1.404 kez görüntülendi.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma’nın yıllardır kangren haline gelen bölgeleri olan Cin Çukuru ve Malta Deresi için harekete geçti. Geçtiğimiz günlerde gazetemize özel açıklamalarda bulunan Başkan Tosun, Malta Deresi Alanına yapılacak olan 90 bin m2 yeşil peyzaj alanını içerisinde barındıracak Malta Parkı için çalışmaların başladığını ifade etti. Bandırma – Erdek Yolu üzerinde bulunan Malta Deresi Mevkii’ne yapılacak olan parkta yeşil alanlar, oturma alanları, çay bahçeleri ve kafeteryalar, spor aletleri, karavan parkı, yapay biyolojik gölet gibi alanlar bulunacak. Yapımında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait peyzaj firmasından da destek alınacağı öğrenilen alanın 1 yıl içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Bandırma’da çeyrek asırdır kanayan bir yara halini alan Cin Çukuru (Eski Stadyum) Alanının da Başkan Tosun’un yeni hedefi olduğu öğrenildi. Cin Çukuru için talipli firmalar olduğu ve bu firmalar ile görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken, Başkan Tolga Tosun, “Cin Çukuru konusunda yatırımcılar var. Görüşmelerimiz sürüyor. Mimarlarımız çalışmalarını yapıyor. Yeşil alan ağırlıklı olarak içerisinde büyük bir kültür merkezinin yer alacağı, yaşam alanı konseptinde bir proje üzerinde çalışıyoruz. Yakında müjdelerimiz olabilir” dedi.

 

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .