BAŞKAN TOSUN HALK GIDA'NIN ÜRÜNLERİNİ KILIÇDAROĞLU'NA TANITTI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MANŞET

BAŞKAN TOSUN HALK GIDA’NIN ÜRÜNLERİNİ KILIÇDAROĞLU’NA TANITTI

Bu haber 09 Eylül 2021 - 17:07 'de eklendi ve 504 kez görüntülendi.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Cumhuriyet Halk Partisinin 98. kuruluş yıldönümü nedeniyle, bugün Ankara’da partinin genel merkezindeydi.

Anıtkabir’de Yüce Önder Atatürk’ün mozolesine çelenk sunumu ve saygı duruşundan sonra CHP Genel Merkezinde resmi kutlama kabulleri yapıldı. Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve CHP İlçe Başkanı Selim Panç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek tebrik etti. Kılıçdaroğlu’nu Bandırma’nın 17 Eylül Kurtuluş Etkinlikleri ve Kitap Günlerine de davet eden Belediye Başkanı, daha sonra Genel Başkan Yardımcıları; Ahmet Akın, Seyit Torun, Veli Ağbaba ve Ali Öztunç’u, Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan’ı, Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin’i, Parti Meclisi Üyesi Semra Dinçer’i de ziyaret ederek temaslarda bulundu. Başkan Tolga Tosun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaretinde Belediye’nin yeni kurmuş olduğu Halk Gıda’nın ürünleri olan paketlenmiş kuru fasulye ve nohutu da tanıtarak bilgi verdi. Başkan Tosun Halk Gıda bünyesinde önümüzdeki süreçlerde üretilecek ürünleri ve Halk Gıda’nın marketleşme projelerini de Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na anlattı.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.