BAŞKAN TOSUN CHP GENEL MERKEZİNDE - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAŞKAN TOSUN CHP GENEL MERKEZİNDE

Bu haber 07 Eylül 2020 - 21:02 'de eklendi ve 2.261 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Başkan Yardımcıları Ozan Onur, Metin Ok ve CHP İlçe Başkanı Selim Panç Ankara’ya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Tolga Tosun; “ Başkan Yardımcılarımız ve İlçe Başkanımızla birlikte bugün Ankara’da Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun misafiri olduk. Göreve geldiğimiz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı anlattık. Dünya ve Ülkemizin gündemini meşgul eden korona virüsü tablosunu değerlendirdik, aldığımız tedbirlerden bahsettik. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Burdaki ziyaretin ardından MYK’da Enerji ve Altyapı projelerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olup Balıkesirimizi gururlandıran, Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ziyaret edilerek tebrik edildi.

Başkanlar, Genel Sekreterlik görevine getirilen Selin Sayek Böke’yi, Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’yı ve Genel Başkan Başdanışmanı Veli Özdemir’i de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.