BAŞKAN TOSUN APARTMAN GÖREVLİLERİ İLE BULUŞTU - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAŞKAN TOSUN APARTMAN GÖREVLİLERİ İLE BULUŞTU

Bu haber 08 Ağustos 2020 - 16:21 'de eklendi ve 2.488 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma’da hizmet veren apartman görevlileri ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya katılan herkesle tek tek selamlaşan Başkan Tolga Tosun, kahvaltının apartman görevlilerinin taleplerini öğrenmek ve çözüm bulmak adına düzenlendiğini belirtti. Başkan Tolga Tosun; “ Kentlerimizde apartmanlarımızın yükünü ve sorumluluğunu en çok üstlenen meslek grupları arasında yer alan apartman görevlisi kardeşlerim, abilerim, ablalarım ve onların değerli aileleri. Apartman görevlileri bir mahallenin, bir sokağın, bir apartmanın en güvenilir kişisidir. Apartman görevlisi geçmişten günümüze uzanan ama ne yazık ki toplum içerisinde önemi çok anlaşılmayan bir meslek grubudur. Eminiz ki bu meslek içerisinde yaşadığınız sıkıntılar, sorunlar vardır. Bizler Bandırma Belediyesi olarak bugün burada sizlerin sorunlarını, sıkıntılarını dinlemek ve çözüme kavuşturmak için buradayız. Benim için apartman görevlileri bir haneye, bir sokağa ulaşmak orada ki mahalle sakinlerinin dertlerini, sorunlarını görmemizi sağlayan en birincil kişidir. Bize bizden daha yakın olan hatta alışkanlıklarımızı, tercihlerimizi, görüşlerimizi bilen kişilerdir.
Sizler gerek apartmanlarda gerekse toplu konutlar ve sitelerde; binaların bakımı, korunması, küçük çaptaki onarımı, bahçe düzenlemeleri, ortak kullanım alanlarının bakımı ve temizliği sorumluluğunu taşıyorsunuz. Aynı zamanda apartmanların güvenliklerinin sağlanması da yine birçoğunuzun üstlendiği görevler arasında yer alıyor. Sizler çok zor ama aynı zamanda bir o kadar da önemli bir görev üstlenmektesiniz. Belediye olarak bizim de görev ve sorumluluğumuz sizinkilerle benzer. Bu nedenle el birliğiyle çalışmalı, yaşanılabilir ve temiz bir yaşam alanını birlikte oluşturmalıyız. Pandemi sürecinde tüm risklere rağmen sizler de bizim gibi alanda görev başındaydınız. Bu süreçte hep birlikte gösterdiğimiz özverili ve başarılı çalışmalar kentimizde vaka sayılarının az olmasını sağladı. Bu nedenle tüm hemşehrilerim adına sizlere de teşekkür ediyorum.
Güney Marmara’nın parlayan yıldızı Bandırma’mızı daha güzel, daha modern, daha çağdaş bir kent haline getirmeye çalışıyoruz ve bunu el birliği ile birlikte gerçekleştireceğimizi biliyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi ” Biz Büyük Bir Aileyiz” “ dedi. Toplantıda söz alan CHP İlçe Başkanı Selim Panç Cumhuriyet Halk Partisi ve Bandırma Belediyesi olarak her zaman tüm sorunlarında yanlarında olacağını belirtti. Konuşmaların tamamlanmasının ardından Apartman görevlileri söz alarak bireysel ve genel sorunlarını dile getirdi. İlk defa bu şekilde bir buluşmada yer aldıklarını belirten apartman görevlileri organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Tolga Tosun’a teşekkür etti. ADD Başkanı Serdar Polat, Belediye Meclis Üyesi Merve Polat ve Fatma Salı Karabacakoğlu da toplantıda yer aldı.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.