BAŞKAN PEKEL SEÇİMLERDE OLDUKÇA İDDİALI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

BAŞKAN PEKEL SEÇİMLERDE OLDUKÇA İDDİALI

Bu haber 24 Eylül 2013 - 12:41 'de eklendi ve 1.753 kez görüntülendi.

bandirma_belediye_baskani_sedat_pekel_h4835

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler için CHP’den aday adaylığını açıklayan Belediye Başkanı Sedat Pekel, bu seçimlerden de zaferle çıkacaklarına inandığını söyledi.

Önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak yerel seçimlerle ilgili süreç hızla ilerlerken, seçimlerde yarışacak adayların çalışmaları yoğun biçimde sürüyor. Partisi CHP’den yeniden Belediye Başkanı Aday adaylığı için başvuru yapan Belediye Başkanı Sedat Pekel, beş yıla yaklaşan hizmet döneminde Bandırma’da gerçekleştirilen başarılı çalışmaların, yeni projeler ve atılımlarla önümüzdeki dönemde de sürdürülebilmesi için yeniden bu göreve talip olduğunu söyledi. 2009 yılında, çoğu insanın ihtimal bile vermediği bir ortamda, birlik ve bütünlük içinde, çok çalışarak, halka sevgiyle yaklaşarak seçimi kazandıklarına dikkat çeken Başkan Sedat Pekel şunları söyledi:

“Bu seçimlerde elde edilen başarı gerçekten önemliydi. Seçimlerde elde edilen başarıyı, Belediye yönetiminde de gösterdiğimize inanıyorum. Bandırma beş yıl öncesine göre çok daha iyi bir konumda. Emekler bir durumda aldığımız belediyeyi, kısa sürede yürüyecek konuma getirdik, hatta koşmaya başladı. Önümüzdeki dönemde de belediyeyi uçuracağız. Bu konuda iddialıyız. Kadrolarımız bunu yapabilecek güçtedir.”

Yerel seçimler için CHP’den çok sayıda aday adayı başvurusu olmasının da belediyenin başarısının bir kanıtı olduğunu belirten Sedat Pekel, “Geçmiş yönetimin bıraktığı borç enkazı nedeniyle bizim hiçbir iş yapamayacağımızı düşünenler, ortaya konan başarılı çalışmalarla bir kez daha hayal kırklığına uğradılar. Sedat Pekel ve ekibi Bandırma’da zor olanı başardı. Bütün olanaksızlıklara rağmen satmadan alarak, bütün borçları ödeyerek, denk bütçe başarısıyla geçmiş yönetimin beş yılda yaptığından çok daha fazlasını ilk dört yıla sığdırdı. Bu başarının, partimizdeki birçok arkadaşı aday adaylığı konusunda teşvik ettiğine inanıyorum. Çünkü bu başarılı tablo ile önümüzdeki seçimlerde de Bandırma’da en iddialı parti CHP’dir. İddialı olan bir partide herkesin aday adayı olması da doğaldır” dedi.

Siyasi yaşamındaki deneyimleriyle bir dönem daha Bandırma’ya ve halkımıza hizmet etme düşüncesiyle yeniden aday adayı olduğunu dile getiren Pekel, gerek parti içinde gerek tüm vatandaşlar arasında bu kararının son derece olumlu karşılandığını, gelen tepkilerin kendisini daha da umutlandırdığını ve mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .