BAŞKAN NURETTİN GÜNEY’E DURMAK YOK

BAŞKAN NURETTİN GÜNEY’E DURMAK YOK

ABONE OL
2 Ekim 2023 13:08
BAŞKAN NURETTİN GÜNEY’E DURMAK YOK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seçildiği günden bu yana Susurluk halkı tarafından takdir edilen belediye Başkanı Nurettin Güney haftalık basın açıklamasında yapılan son hizmetleri anlattı.

Şeker Fabrikası ve Susurluk Belediyesi el ele

Susurluk Şeker Fabrikasının bu yıl ki üretim sezonunu geçen yıl olduğu gibi belediye tarlalarında üretilen pancarla başlatan, 1. sırada teslimatıyla yine Susurluk Belediyesi oldu.

Teslimat sırasında açıklamalarda bulunan Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney “ Susurluk Şeker Fabrikamızın 2023-2024 sezonu hayırlısıyla açtık. Cumhuriyetin ilelebet payidar kalması için emanetimize nasıl sahip çıkıyorsak Susurluk Şeker Fabrikası’na da o gözle bakıyor emanetimizi sahipsiz bırakmıyoruz. Bu süreçte önemli bir rol alarak topraklarımıza sahip çıkan Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelimize canı gönülden teşekkür ederim. Susurluk Şeker Fabrikasını özlenen günlere getirmek için büyük bir çaba gösteren Fabrika Müdürümüz Kürşad Erdoğan ve ekibine de ayrı ayrı teşekkür ederim. Beraber üretelim demeye toplumumuzu ayrıştırmadan ülkemizin kalkınması için hizmet etmeye devam edeceğiz.

Fabrika müdürü Sayın Kürşat Erdoğan, verilen üretimi özendiren destekler, için Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney’e teşekkürlerini sundu.

Susurluk Belediyesi Yağışlarda Önlemleri Alıyor

Tüm yurtta ve bölgede etkili olan yağışlar sebebi ile olumsuzluk yaşanmaması için Susurluk Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tüm gece ve gündüz görev başındaydı. Şehir içi giderlerin kontrolleri, tıkanmaların yaşanmaması için temizleme ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Nurettin Güney “  Özellikle ilçemiz karayolunun yanında bulunan sokaklarımızda oluşan durumlara karşı müdahale etmiştir. Hacı Kavas Sokak ve Göbel’de oluşan mağduriyetler giderilmiştir. Gece ve gündüz emek veren tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Hacı Kavas Sokakta yaşanan mağduriyetin giderlerin tıkalı olmasından dolayı gerçekleştiği tespit edildi. Belediye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda iki adet araç lastiğinin çıkarıldığı gider, yapılan tamirat sonrasında normale döndü.” Dedi.

Başkan Nurettin Güney; tüm hemşerilerimizi çevremizin temizliği ve duyarlılığı konusunda uyardı. İlçemizin daha yaşanabilir bir kent olabilmesi, hepimizin sorumluluğunda olduğunu hatırlatan Güney, görevi başındaki Susurluk Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

Belediye burada – bu hafta Kayıkçı’da

Susurluk Belediyesi’nin Projesi; “Belediye Burada” ile her mahalleye Belediye Başkanı Nurettin Güney, Başkan Yardımcısı Sibel Sarı ve tüm belediye ekipleri ile beraber bu hafta Kayıkçı mahallesindeydi.

Bir hafta boyunca mahallede eksikleri tespit eden ve ihtiyaçları gideren belediye ekipleri, 29 Eylül Cuma günü Başkan Nurettin Güney de yine her zaman olduğu gibi mahalle halkıyla buluştu. Köy halkının taleplerini dinleyen Başkan, Susurluk için neler yapıldığını ve gelecek projelerini köy halkıyla paylaştı. Belediye Başkanı Nurettin Güney; Mahalle sakinleri ile sohbetlerin ve Belediye Burada Projesinin devam edeceğini belirtti.

Deprem sempozyumu Susurluk’ta gerçekleştirildi

Susurluk Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen sempozyumda Türkiye’nin deprem gerçeği tarihsel süreci ile konuşuldu. Katılımcıların doğru bilgilerle aydınlatıldığı sempozyumda Prof. Dr. Abdullah SOYKAN, Jeo. Müh. Aysun

Aykan, Prof. Dr. İbrahim Türkmen ve Prof. Dr. Şükrü Ersoy konuşmacı olarak katıldılar.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.