BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİLER

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİLER

ABONE OL
12 Eylül 2023 14:59
BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİLER
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akıl ve Zeka oyunlarında Balıkesir ilinde dereceye giren öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan tarafından ödüllendirildiler.

Hürriyet İlkokulu öğrencisi Elif Çankaya Balıkesir ilinde Q-Bitz oyunlarında il Birincisi, Ali fahri İşeri okulu öğrencisi Yiğit Karabacak Küre oyunlarında il ikincisi, Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Yağmur Miladi de Mangala oyunlarında il üçüncüsü olmayı başardılar.

Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan başarılı öğrencileri madalya ve hediyeler ile ödüllendirdi. Ödül töreninde açıklamalarda bulunan Mutlu Aslan “ Akıl ve Zeka oyunlarına okullarımızda büyük önem veriyoruz. Birçok okulumuzda akıl ve Zeka atölyelerimiz var. Olmayan okullarımızda da okul kütüphanelerini bu oyunlar için kullanıyoruz. Akıl ve Zeka oyunları çocuklarımızı bilgisayar ve ekran bağımlısı olmaktan koruyor. Bunun için çocuklarımızın bu oyunlara yönelmelerini hedefliyoruz.

Başarılı çocuklarımız aldığı başarılı sonuçlarla bizleri onurlandırdılar. Ödül alan çocuklarımızı ve öğretmenlerimizi kutluyorum. ” Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.