BAŞARAN'DAN "İSMAİL OK" AÇIKLAMASI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAŞARAN’DAN “İSMAİL OK” AÇIKLAMASI

Bu haber 20 Nisan 2022 - 15:09 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, İsmail Ok’un Ak Parti’ye katılımı ile ilgili açıklamada bulundu. Ak Parti’nin İsmail Ok’un katılımıyla gücüne güç kattığını ifade eden Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Bugün Ak Parti grup toplantımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında;  Türk milletinin demokratik kazanımlarına el koymak isteyenlerin daha öncekiler gibi yine kaybedeceklerini,  Türkiye’de siyasetin adresinin de merkezinin de AK Parti ile Cumhur İttifakı olduğunu söyledi. Bizler de AK Parti teşkilatları olarak bu kutlu ayı, önemine mütenasip şekilde ihya etmenin gayreti içindeyiz. İftar buluşmalarımızla, esnaf ziyaretlerimizle, sahur programlarımızla, toplumumuzun tüm kesimleriyle gönül bağımızı sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, 20 yıldır olduğu gibi muhalefetin gerilimini aklı selim ile savuşturacağız. 1000 yıllık kardeşliğimizin muhalefetin siyasi hesaplarına kurban edilmesine göz yummayacağız. Ülkemizin 2023 hedeflerini hayata geçirebilecek tek vizyonu AK Parti ve Cumhur İttifakı’dır.

Cumhurbaşkanımız, konuşmalarının ardından partimiz ve Balıkesir’imiz için çok önemli bir açıklama yaptı. Balıkesir Bağımsız Milletvekili İsmail Ok’un ailemize katılımını duyurdu ve sayın Ok’a Ak Parti rozetini taktı. Bu bizim için de Balıkesir’imiz için de sevindirici bir gelişme oldu. Sayın İsmail Ok yaptığı konuşmada Ak Parti ailemize katılım gerekçesini çok net cümlelerle ifade etti. Türkiye’nin kurulan oyunları bozduğunu, dostlarına güven veren bir ülke olduğunu belirten Milletvekilimiz İsmail Ok’a ailemize katıldığı için buradan bir kez daha hoş geldin diyoruz. Balıkesir’imize hayırlı olsun, Allah mübarek etsin. Ak Parti İsmail Ok’un aramıza katılmasıyla Balıkesir’imiz daha da güçlenmiştir. 5 olan vekil sayımız İsmail Ok ile 6’ya çıkmıştır. Bugüne kadar Teşkilatımızla, Vekillerimizle, Belediyelerimizle uyum içerisinde çalışarak güçlü bir yapımız vardı. Milletvekilimiz İsmail Ok’un katılımıyla gücümüz daha da artmıştır. Ak Parti kutlu yürüyüşüne, 2023 hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.” dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .