BAŞARAN: YENİ YILDAN BEKLENTİLERİMİZ YÜKSEK - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAŞARAN: YENİ YILDAN BEKLENTİLERİMİZ YÜKSEK

Bu haber 22 Aralık 2021 - 9:28 'de eklendi ve 493 kez görüntülendi.

 

Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından olan Vural Mobilya Sahibi Yücel Başaran, pandemi sürecinde yaşanılan sıkıntıların geçmekte olduğunu ifade ederek 2022 yılından beklentilerimiz oldukça yüksek dedi.

Her sektör gibi mobilya sektörünün de pandemi sürecinden olumsuz etkilendiğini belirten Yücel Başaran “2021 yılının başında tüm sektörler gibi bizde adeta şoka girdik. Ancak hükümetin aldığı kararlar ve esnafa verdiği destekler ile Haziran ayında bir toparlanma sürecine girildi. Aralık ayı itibari ile de çok daha iyi bir noktada olduğumuzu söyleyebilirim. 2022 yılındaki beklentilerimiz de oldukça arttı.

Son günlerde yaşanılan döviz dalgalanmalarının reel ekonomi ile bağlantılı olduğunu düşünmüyorum. Ancak ürünlerin de fiyatlarının arttığı da bir gerçek. Bu süreci biz Vural Mobilya olarak kendi karımızdan kısarak müşteriye yansıtmamaya gayret ediyoruz.

Türkiye çok büyük bir ülke, bu ekonomik baskıdan daha da büyüyerek ve güçlenerek çıkacağımıza yürekten inanıyoruz. Önemli olan her bir bireyin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesidir. Fırsatçılığa ve stokçuluğa asla izin vermemeliyiz. “

EXCLUSİVE MAĞAZAMIZI HİZMETE AÇIYORUZ

Yeni yıldan beklentilerinin büyük olduğunu söyleyen Vural Mobilya Sahibi Yücel Başaran “Biz ülkemizin taşıdığı büyük potansiyele güveniyoruz. Bandırma’daki yatırımlarımıza bir yenisi olan Exclusive Mağazamızı 24 Aralık günü hizmete açıyoruz. Yeni mağazamız mobilya sektöründeki yeni trend ürünlerle her bütçeye ve kesime uygun olacak. Bugüne kadar olduğu gibi yeni mağazamızda da müşterilimize ödeme kolaylıkları sağlayacağız. Mobilya sektöründe Bandırmalılara daha kaliteli ve ucuz hizmet sunmak amacınayız. “Dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .