BANÜV İLK TOPLANTISINI YENİ OFİSİNDE YAPTI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANÜV İLK TOPLANTISINI YENİ OFİSİNDE YAPTI

Bu haber 24 Kasım 2021 - 11:26 'de eklendi ve 213 kez görüntülendi.

 

Bandırma Onyedi Eylül üniversitesi Vakfı ilk toplantısını yeni bürosunda gerçekleştirdi. Vakıf Başkanı Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in üniversitenin kuruluşundan bu güne vakfın hizmetleri ve gelişimi konusunda açıklamalarda bulundu.

Rektör Prof.. Dr. Özdemir vakfa eski bürolarını tahsis eden Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez’e ve üniversiteye laboratuvar kuran Ahmet Ergül’e teşekkür plaketi verdi.

Plaket taktimi sonrası konuşan Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez 35 yıldır oda hizmet binası olarak kullandıkları yerin kendilerinde manevi bir yerinin olduğunu belirterek “Bu büroyu Üniversite gençliğinin hizmetine vermekten memnunuz.” dedi.

Onyedi Eylül Üniversitesi Rektö Prof. Dr. Süleyman Özdemir tüm Bandırmalıların Vakfa maddi manevi yönden sahip çıkması isteyerek, Vakıf olarak ilk etapta 35 öğrenciye burs vermeyi planladıklarını bu yıl sonu itibarıyla sayıyı 50’lere çıkacaklarını, hedefin ise 100 öğrenci olduğunu belirtti. Bursların 400 TL bedelle başlayacağını söyleyen Rektör Özdemir, en kısa sürede yurt yapmayı planladıklarını ifade etti.

Vakfın mütevelli heyeti yeni yerinde ilk toplantısını ve kararlarını almak için toplantıya geçti.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.