BANÜ’DE DRAGON BOT YARIŞI DÜZENLENDİ

BANÜ’DE DRAGON BOT YARIŞI DÜZENLENDİ

ABONE OL
20 Eylül 2023 14:23
BANÜ’DE DRAGON BOT YARIŞI DÜZENLENDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BANÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulu tarafından Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in katılımıyla “Dragon Bot Yarışı Etkinliği” düzenlendi. Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın’ın organize ettiği etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin Yanık, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serap Palaz Çakır, Bilgi İşlem Daire Başkanı Mehmet Kürşad Demirtaş ile akademik ve idari personel katıldı.

Erdek Meslek Yüksekokulu Yerleşkesinde gerçekleşen etkinlikte Denizcilik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Yapı İşleri Daire Başkanlığı ve güvenlik personelinden oluşan toplamda dört takım dragon botlarla yarıştı. Oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen yarışmaların sonunda Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in yer aldığı Yapı İşleri Daire Başkanlığı Takımı birinci olmayı başardı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Takımı’nın ikinci olduğu yarışta, Güvenlik Takımı üçüncü, Denizcilik Fakültesi Takımı ise dördüncü oldu.

Yarışın ardından kupa takdim törenine geçildi. Birincilik kupasını, takımı adına Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Denizcilik MYO Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın’ın elinden alırken ikincilik kupasını Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı, üçüncülük kupasını ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serap Palaz Çakır takdim etti. Etkinliğin sonunda Denizcilik MYO adına, Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e hediye takdiminde bulundu.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.