BANDIRMA’YA YENİ HASTANE VE GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ KURULACAK

BANDIRMA’YA YENİ HASTANE VE GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ KURULACAK

ABONE OL
4 Ağustos 2023 11:22
BANDIRMA’YA YENİ HASTANE VE GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ KURULACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Belediye Meclisi’nin Ağustos Ayı oturumunda gündeme gelen iki konu karara bağlandı. Buna göre Bandırma’ya kurulacak yeni bir özel hastane için talep edilen yer oybirliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna gönderilirken, Çakıl Mahallesi’ne kurulmak istenen Güneş Enerji Santrali için de oybirliği ile Fen İşleri ve Trafik Zabıta Komisyonuna gönderildi. 

Toplantı 3 gündem maddesine ek 9 madde olmak üzere toplan 12 madde ile başladı. Belediye Başkanı Tolga Tosun, haziran ve temmuz ayları faaliyet raporunu meclise sundu. 600 Evler Mahallesi, 1650 Ada da İmar Planı değişikliği yapılması talebi hakkındaki İmar ve Şehircilik yazısı oy birliğiyle İmar Komisyonu’na havale edildi. Çakıl Mahallesi muhtelif parseller üzerinde “Enerji Üretim Alanı” amaçlı İmar Planı değişikliği yapılması talebi hakkındaki İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Yazısı okunarak oy birliğiyle Fen İşleri ve Trafik Zabıta Müdürlüğü’ne sevk edildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.