BANDIRMA’YA 400 YATAKLI YENİ DEVLET HASTANESİ MÜJDESİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA’YA 400 YATAKLI YENİ DEVLET HASTANESİ MÜJDESİ

Bu haber 07 Ocak 2022 - 15:29 'de eklendi ve 8.361 kez görüntülendi.

Bandırma yeni bir Devlet Hastanesine kavuşuyor. Mevcut Devlet Hastanesinin Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmasının ardından yeni bir devlet hastanesi için arazi araştırmalarına bir süre önce başlanmıştı.

Bandırma’yı ziyareti sırasında basın mensuplarının konu hakkında sorusunu yanıtlayan Balıkesir Valisi Hasan Şıldak “ Bandırma her geçen gün büyüyen, nüfusu artan ve Tıp Fakültesi olan özel bir ilçemiz. Şu anda hizmet veren 350 yataklı Devlet Hastanemiz artık Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu. İhtiyaca yanıt verecek yeni bir hastane için çalışmalar devam ediyordu. Yer konusundaki çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Mevcut hastanemizin yakınında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi içinde 90 Dönüm arazi üzerine 400 yataklı yeni bir hastane inşaatı projesini 2022 yılı yatırımları arasına Sağlık Bakanlığına teklif ediyoruz. Yeni hastane ile Bandırma’da yatak sayısı toplam 750 olacak. “ Dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .