BANDIRMASPOR'UN İSİM SPONSORU BEY ÇİMENTO OLDU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMASPOR’UN İSİM SPONSORU BEY ÇİMENTO OLDU

Bu haber 01 Temmuz 2022 - 17:00 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.

TFF 1.Lig Takımlarından Bandırmaspor geçtiğimiz son iki sezonda isim sponsoru olan Bandırma Özel Royal Hastanesi ile bu yıl anlaşmasını sonlandırdı. Royal Hastanesi, yeni sezonda bordo beyazlıların sağlık sponsoru olmaya devam edecek. Bandırmaspor yeni sezon için ise isim ve göğüs reklam sponsorluğunda Bey Çimento ile anlaştı. Anlaşmanın miktarı açıklanmazken, Bandırmaspor 22-23 yıllarındaki sezonda “Bey Çimento Bandırmaspor” ismiyle ligde yer alacak.

Bey Çimento Kim?

Bey Çimento, Balıkesir ili Bandırma ilçesi Yeşilçomlu mevkiinde bulunuyor. En son teknolojiye sahip olan Bey Çimento Öğütme ve Paketleme tesisi, Entegre demir çelik fabrikalarının bir yan ürünü olan granule yüksek fırın cürufunun değerlendirilmesi ile birlikte, fabrikada TS EN 197-1 standartlarında CEM III/A 32,5 N ve CEM II/B-S 42,5 N tiplerinde çimento ve TS EN 15167-1:2006 tipinde öğütülmüş curuf üretiliyor. Aynı zamanda bu üretim prosesiyle bölge ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlıyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .