BANDIRMASPOR’UN BOLU ABANT KAMPI İZLENİMLERİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMASPOR’UN BOLU ABANT KAMPI İZLENİMLERİ

Bu haber 04 Ağustos 2021 - 10:52 'de eklendi ve 894 kez görüntülendi.

Yönetim Kurulunun organizasyonunda Bandırmaspor’un Bolu Abant kampını ziyaret için yerel basın olarak sabah 06.00 da yola çıktık. 4 saatlik rahat bir yolculuğundan ardından Abant’ta ulaştık. Kısa bir dinlenme ve öğle yemeğinin ardından Kulüp Basın Sözcüsü Özel Aydın, Teknik Direktör Mustafa Gürsel ve Kulüp Başkanı Onur Göçmez’in katıldığı basın toplantısı düzenlendi.
Bu basın toplantısının detaylarını yazdığımız için detaylara fazla girmeyeceğim. Özet olarak Teknik Direktör Mustafa Gürsel transferlerin ilk kampa yetiştirildiği için mutlu olduğunu, bu vesile ile çok daha fazla çalışma fırsatı bulduklarını ve koşan, mücadele genç eden birtakım oluşturduklarının söyledi. Kulüp Başkanı Onur Göçmez ise 26,5 milyonluk transfer bütçesiyle doğru birtakım kurduklarını, çıkabilecek fırsat transferi dışında transferi bitirdiklerini söyledi. Saat 16.30 da oynanacak maça kadar yine Bandırmaspor organizasyonunda Bolu Gölcük Milli Parkını ziyaret ettik. Burası havasıyla, doğasıyla sunduğu ortam ile mükemmel bir yer. Fırsatı olanların mutlaka gidip görmelerini tavsiye ederim.
Maç öncesi Düzceli basın mensubu arkadaşlarla tanışma ve konuşma fırsatım oldu. Önce biraz Düzceli dostlarımızdan duyduklarımızı anlatmak istiyorum. Nüfusuyla Bandırma’dan büyük olsa da sanayi olarak geride kaldığını söyleyebilirim. Geçen sene şampiyonluğu son haftalarda kaçırmışlar. 3 ligde oynayan Düzcespor maçlarını en az 8 bin kişiye oynuyorlarmış. 12 Bin kişilik yeni stat yapılması planlanınca bu stat bize yetmez diye Düzceli taraftarlar ayağa kalkmış. Bir üst ligi hedefleyerek bu sene iyi birtakım kurmuşlar. Biraz çuvaldızı kendimize batırırsak, Göztepe ve Siirt maçları haricinde bizim ortalama seyircimiz 2 bin 500 oluyor. Bandırmaspor TFF 1. Ligde olmasına karşın nedense Bandırmalılar takımlarına sahip çıkmıyor, maçlara ilgi göstermiyor. Her sene fedakar taraftar grubu takımı destekliyor. Sebeplerini saatlerce tartışsak bile sonuca ulaşamayacağımızı düşünüyorum. Ben Düzce’nin il olmasının, Bandırma’nın ilçe olması ve Balıkesir’in asla Bandırma’ya yeteri kadar destek vermediğini en büyük neden olarak görüyorum.
Çok uzatmadan hazırlık maçına geçeyim. Mustafa Hoca sakat Koçer, Gökhan ve genç birkaç oyuncu dışında tüm oyuncularını sahaya sürdü. İlk yarıda kalede Veysel, savunmada Okan, Lokman, Alpay ve Süleyman oynarken, ön liberoda Jakob, önündeki dörtlüde Selçuk, Akabueze, Burak ve Levent. Forvette ise Fatih oynadı. Bu kadro da Mustafa Hoca tek ön libero olarak Jakob’a güvenerek forma vermesinin genç oyuncular müthiş bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Jakob’ta bence bu fırsatı çok iyi kullandı. Eksikleri olsa da özgüveniyle adeta ben bu formayı sonuna kadar zorlarım dedi.
Kalede Veysel duruşuyla, fiziğiyle kaleyi kimseye vermem diyor. Savunmaya ilk yarıda fazla iş düşmedi. Okan zaman zaman yerini kaybetse de Levent kademeye girerek açığı kapattı. Tandemde işler bence çok karışacak. İki formaya çok sayıda talip olacak. Süleyman oldukça başarılı görüntü verdi. Sol kanat sanırım en etkili yerimiz olacak. Akabueze klas bir ayak, plase ile attığı gol jeneriklikti. Formayı kapar. Selçuk çok koştu, hücumu organize etti. Sırasını bekleyecek gibi duruyor. Solda Burak sağda Levent hem kenarları iyi kullandılar hem de içeri kat ederek pozisyonlar ürettiler. İkisi de formaya yakın. Hücumda Fatih çok net 2 pozisyondan yararlanamadı. Ancak kuvvetli ve duvar olmayı biliyor. Son vuruş eksiklere var.
İkinci yarıya Mustafa Hoca 5 değişiklik ile başladı. Kaleye Hüseyin geçerken, ön liberoda Mulumbu, solda Doğan Can, sağda Keny, ileri de Pote yer aldı. 60. Dakikada ise takımın tamamı değişti. Bu değişikliklerin ardından savunma da Dos Santos ve Deniz, orta sahada Landel ve Abdullah forma giydi. Oyuncu değişikliklerine karşın taktiksel bir değişiklik olmadı. Savunmanın sağında Hakan Okan’a göre biraz daha derli toplu gözüktü. Solda Caner ve Süleyman arasındaki forma savaşında ateşler çıkacak görüşündeyim. İkisi de çok iyi. Tandemde uyumsuzluk vardı. Yenilen iki golde de Dos Santos ve Deniz paylaşım hataları yaptılar. Kaleci Hüseyin yediği goller olsa da ben iyi kaleciyim mesajı verdi. Landel ve Doğan geçen senenin gerisindeler. Biraz daha gayret etmelidirler. Abdullah’ı beğendim. Çok teknik ve yaratıcı oyuncu. Mulumba için ağır ama teknik oyuncu görüntüsü aldım. Forvet olarak açıklanan Keny ise kenar oyuncusu. Formaya çok asılacak. İleride Pota geçen seneye göre daha fit bir durumda. Ancak yaşını düşünürsek formasını zaman zaman kaptıracağını düşünüyorum.
Yukarıda yazdıklarım sadece Düzcespor maçı ile gördüklerim. Değerlendirmelerin ileride farklı olabileceğini söyleyebilirim. Ancak havada uçan, karada sokan bir Bandırmaspor söylemleri için daha çok erken. Doğru, koşan, mücadeleyi bırakmayan basan bir takım oluşturulduğunu rahatlıkla ifade edebilirim. Takım kampta ağır idmanlara devam ediyor. Bu maçta çok net bir şekilde de göründü. Liglere hazır bir takım göreceğiz diyorum. Son sözlerimi bordo beyazlı taraftarlar için değil, maçlara ilgi göstermeyen Bandırmalılar için söylemek istiyorum. Bandırma adını gururla taşıyacak bir kadro kuruldu. Önce pasoliginizi sonra kombine kartlarınızı alarak kentin en büyük markalarından biri olan Bandırmaspor’a sahip çıkın.
Böyle bir organizasyonu gerçekleştiren Bandırmaspor Kulübü yönetim kuruluna ve yolculuk boyunca bizi yalnız bırakmayan Basın Sözcüsü Özel Aydın’a şahsım adına teşekkür ediyorum.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .