BANDIRMASPOR’DAN YÜCEL YILMAZ’A TEŞEKKÜR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMASPOR’DAN YÜCEL YILMAZ’A TEŞEKKÜR

Bu haber 06 Temmuz 2020 - 14:05 'de eklendi ve 1.892 kez görüntülendi.

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan, geçmiş dönemde Balıkesir Büyükşehir bünyesinde bulunan BALTOK ile Bandırmaspor arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasından kaynaklanan alacakların ödenmesi noktasında yapıcı ve duyarlı yaklaşımları için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür etti.

Pandemi nedeniyle tüm ülkede ekonomik sıkıntılar yaşandığını belirten Göksel Karlahan “Bu zor günlerde Büyükşehir Belediye Başkanımızın Bandırmaspor’a ödemelerde noktasında elinden gelenin fazlasını yapması nedeniyle teşekkür ediyorum. Yaklaşık 1,5 milyon tutarındaki ödemeleri Bandırmaspor ve Bandırma kenti için çok önemlidir.

Artık Balıkesirspor ile beraber yine 1.ligde aynı kentin takımları olarak mücadele edeceğiz. Ezeli rakip olsak da ebedi dost olarak Balıkesirspor ile maçlar oynayacağız. Yücel başkanımızın iki kulübe de desteklerinin devam edeceğini biliyoruz. Bu vesile ile Yücel Yılmaz’a bir kez daha teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.