BANDIRMASPOR’DA KUTER BAŞKAN ADAYI OLDU

BANDIRMASPOR’DA KUTER BAŞKAN ADAYI OLDU

ABONE OL
3 Haziran 2024 17:32
BANDIRMASPOR’DA KUTER BAŞKAN ADAYI OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyelerinden Serdar Kuter Bandırmaspor’un 5 Haziran tarihinde yapılacak genel kurulunda Başkanlığa talip olduğunu açıkladı. Bandırma Noir Cafe’de düzenlenen basın toplantısında yine Bandırmaspor’un Geçmiş Dönem Yöneticilerinden olan Eğitimci Özel Aydın ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Kuter, Bandırmaspor’un son 4-5 yılda nereden nereye geldiğini özetleyen bir tablo çizerek konuşmasına başladı. Kuter, Bandırmaspor’un TFF 2.Lig’den düşmenin eşiğine gelmiş bir takım iken bugün TFF 1.Lig’in iddialı takımları arasına geldiğini ve her yıl şampiyonluk veya Play Off gibi ciddi hedeflere kilitlenerek bir sezon geçirdiğini ifade etti. Gelinen noktada Başkan Onur Göçmez’in artık aday olmayacağını açıklamasının ardından ne yazık ki 200 bin nüfuslu bir kentte Bandırmaspor’un Başkanlığına talip bir ismin çıkmadığını ve eğer 5 Haziran’daki kongrede de bir isim bulunamaması halinde takımın önce kayyıma ardından da kapanma noktalarına gelebileceğininin altını çizen Serdar Kuter, Bandırmaspor’un bulunduğu noktaya kolay gelmediğini , bir takımı bu duruma getirmenin çok zor ama TFF 2.’ye, TFF 3’e düşmesinin ise çok kolay olduğunu vurgulayarak, kurdukları yönetim listesi ile Bandırmaspor’un yönetimine talip olduklarını açıkladı.

5 HAZİRAN’A KADAR KARŞIMIZA KEŞKE BİR YÖNETİM DAHA ÇIKSA!

Bandırmaspor Başkan Adayı Serdar Kuter, basın mensuplarının kendisine Başkan şeklinde hitap etmesi üzerine “5 Haziran’da Santral Kültür Merkezi’nde Kongremiz var. Kongreye kadar daha süremiz var. Bakarsınız bizim karşımıza bir liste çıkar. Bu bize memnuniyet verir. Seçildikten sonra bile bize gelip de biz bu görevi üstlenmek istiyoruz derlerse devredebiliriz. Burada önemli olan Bandırmaspor’dur. Bandırmaspor bu kentin en önemli marka değeridir” dedi.

YÖNETİM LİSTESİ’NDE KİMLER VAR?

Konuşmasının ve basın mensuplarının sorularının ardından yönetime aday listeyi açıklayan Özel Aydın, yönetim listesindeki isimleri şöyle sıraladı: Serdar Kuter, Gürel Soylu, İsmail Aydın, Murat Karakoyun, Mehmet Özbay, Özel Aydın, Sinan Şaroğlu, Mücahit Çarıkçıoğlu, Cumhur Babuşçu, Emir Ahmet Cihangir, Fatih Bozduman, Gökhan Çalışkan, Ünsal Yamaner, Volkan Tosça, Hüseyin Baş, Erdem Önal, Tezcan Aslan, Yunus Düzmekik, Recep Özinanç, Bora Öziş, Özkan Özdemir, Uğur Maral, Gökhan Tunç, Sami Can Eken, Erhan Taş, Namık Çapraz ve Taner Ersöz

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.