BANDIRMASPOR'DA KENY BİLMECESİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMASPOR’DA KENY BİLMECESİ

Bu haber 02 Ağustos 2022 - 8:34 'de eklendi ve 717 kez görüntülendi.

Bandırmaspor’un golcü futbolcularından Philippe Keny’nin Beşiktaş’a transferinde sorunlar var. Senegalli futbolcu Philippe Keny ve kulübü Bandırmaspor ile anlaşan Beşiktaş transfer konusunda cevap vermiyor. Edinilen bilgiye göre Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı Bandırmaspor yetkililerini temmuz ayı başında aradı. Keny ile ilgilendiklerini söyledi. Yönetim de bonservis ile ilgili beklentilerini dile getirdi. Rakam konusunda sıkıntı olmadığını belirten Kazancı 5 Temmuz’da Bandırmaspor yönetimine randevu verdi. Bandırmasporlu yöneticilerle yapılan yüz yüze görüşmede Kazancı telefonda görüşülen rakamın altına inince Bandırma yönetimi masadan kalktı. Keny ve menajeri ile görüşmelere devam eden Beşiktaş 23 Temmuz’da Ceyhun Kazancı imzalı resmi teklifle Bandırmaspor’a gitti. Bandırmaspor yönetimi bonuslarla 1.3 milyon euro’luk teklifi kabul etti ve resmi işlemlerin başlatılmasını istedi. Anlaşma sağlanmasına rağmen Beşiktaş tarafından işlemler başlatılmayınca Bandırmaspor da resmi bir yazıyla 29 Temmuz’a kadar bir girişim olmazsa Keny ile ilgili diğer takımlarla görüşmelerin yapılacağını bildirdi. Beşiktaş’ın telefonlara cevap vermemesi ve süreci sürekli uzatması Bandırmaspor yöneticilerini hayal kırıklığına uğrattı.

GÖÇMEZ : İSİMLERİ CAMİALARIN ÜZERİNE KOYMAYIN

Gelişmeler bu yönde ilerlerken Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Keny Bandırmaspor da oynamak istemediğini , bir üst lige yada avrupaya gitmek istediğini belirtti ve bizde Bandırmaspor menfaatleri doğrultusunda uygun şartlar olması durumunda gidebileceğini belirttik! Sözleşmesini yenilemek istedik sözleşmesini uzatmak istemedi! Ama bunlar futbol dünyasında var. Takılmayın! Emekleri çok büyük! Eksik olmasın yoluda açık olsun…umarız en iyisi olacaktır onun için.” şeklinde açıklamalarda bulunarak golcü oyuncunun Beşiktaş’a transfer sürecinin şu an için gerçekleşmediğine yönelik bilgileri destekledi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .