BANDIRMASPOR'DA HASTALAR İYİLEŞTİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMASPOR’DA HASTALAR İYİLEŞTİ

Bu haber 23 Eylül 2021 - 15:28 'de eklendi ve 755 kez görüntülendi.

Bandırmaspor’un aylık olağan basın toplantısı Kulüp binasında Basın Sözcüsü Özel Aydın ve Futbol Şube Sorumlusu Bilgen Süngü tarafından gerçekleştirildi. Ligdeki 6 haftanın değerlendirilmesini yaparak toplantıya başlayan Basın Sözcüsü Özel Aydın “İlk haftada 3 yenilgi ve 3 galibiyet aldık. Bu maçların tamamında iyi futbolu sahaya yansıttı. Ancak yenildiğimiz maçlarda hakem hataları oldukça öne çıktı. Bu maçlarda bariz hakem hataları yüzünden puanlar kaybettik.

Bu sene pes etmeyen, savaşan bir takım kurduk. Futbolcuya bağlı değil sistem takımı olduk. 9 oyuncumu hasta, 4 futbolcumuz sakat olduğu zaman bile sistemimiz sahada işledi. Futbolculara maaş ve prim borcumuz yok. Bu ligde ödemeleri en düzenli yapan takımların başında geliyoruz.

Bu haftaki Altınordu maçı önemli bir maç, taraftarlarımızı bu maça bekliyoruz. Bandırmaspor taraftarıyla her zaman daha güçlü olmuştur. Şu ana kadar sadece 350 bilet satışı gerçekleşti. Bu sayıyı maç gününe kadar Bin 500’e çıkarmalıyız. 230 adet kombine satışı oldu. Bu rakamı da arttırmalıyız.

Saha kenarındaki reklam LED’lerinde 20 adet boş yerimiz var. Bandırma’nın büyük firmalarından bu boş yerleri doldurmalarını bekliyoruz. Yine büyük firmalardan deplasman giderleri için sponsor olmasını istiyoruz. Bu takım Bandırma’nın en büyük markalarından biri.

Kent merkezinde bulunan bu binamız artık ihtiyaçları karşılamıyor. Bu yüzden TOKİ’deki sosyal tesislere taşınacağız. Bir süre Store’de satışlar devam edecek. Daha sonra Store’de sahildeki otoparkın içinde açılacak yeni yerine taşınacak. “

Futbol Şube Sorumlusu Bilgen Süngü’de takım içindeki hasta ve sakat futbolcular hakkında açıklamalarda bulunarak “Şu an itibari ile hasta futbolcumuz kalmadı. Sadece karantina süresi devam eden 2 futbolcumuz bulunuyor. Diğer futbolcularımız takımla çalışmalara başladılar.

Levent hastalığı atlatmasına karşın biraz daha sıkıntı yaşıyor. Lokman haftalardır sakat sakat oynuyordu o da düzeldi. Süleyman’ın ayak parmağında kırık oluştu. Durumu maç günü belli olacak. Okan sakat ve düz koşular yapıyor.

Alt yapılarda da çalışmalar devam ediyor. U 19-17-16-15-14 takımlarımızdaki toplam 80 futbolcumuz Edincik tesislerimizde çalışıyorlar. U19 takımı haricindeki takımlardaki tüm oyuncular bizim bölgemizdeki futbolcular.

U19 takımı Ekim ortasında maçlarını oynamaya başlayacak. U16 ve 17 takımı Bölgesel ligde maçlarını oynayacak. U14 ve 15 takımlarının maçlarını ne zaman oynayacakları Ocak ayında belli olacak.” Dedi.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.