BANDIRMASPOR'A 3 MİLYONLUK ANTRENMAN SAHASI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMASPOR’A 3 MİLYONLUK ANTRENMAN SAHASI

Bu haber 05 Ekim 2022 - 10:27 'de eklendi ve 520 kez görüntülendi.

BeyÇimento Bandırmaspor tesis yatırımlarına devam ediyor.

Bordo Beyazlı kulüp 2. antrenman sahasına kavuşuyor. Geçen sezon final oynayan bu sene de lige iyi bir başlangıç yapan Bandırmaspor’da dönüşüm devam ediyor.

Örnek Sanayi Sitesi’ndeki Bandırmaspor tesislerinde yapılacak antrenman sahası rüzgar kesici panelleri, otomatik sulama sistemleri ve çevre düzenlemesi ile futbolcuların daha sağlıklı bir şekilde maçlara hazırlanmasına imkan sağlayacak.

Antrenman sahası için Pazartesi günü çalışmalar başlayacak. 3 milyon TL’lik yatırımla yapılacak sahanın 3 ayda tamamlanması öngörülüyor.

Yeni antrenman sahası Bey Çimento Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez tarafından finanse edilecek.

Bey Çimento Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, “Göreve geldiğimiz günden bu yana sportif başarılar kazanmanın yanı sıra imkanlar ölçüsünde tesisleşme yatırımlarımıza da devam ediyoruz. Futbolcu sağlığını korumak, maçlara daha iyi hazırlanabilmek ve bakım çalışmalarını daha rahat organize edebilmek için için 2. bir antrenman sahasına ihtiyacımız vardı. Geçen yıl şu an kullandığımız saha yeniden düzenlenmişti” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması