BANDIRMASPOR YÖNETİMİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

BANDIRMASPOR YÖNETİMİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

ABONE OL
24 Mayıs 2023 17:41
BANDIRMASPOR YÖNETİMİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor Yönetim Kurulu üyeleri Cihan Yılmaz, Erol Rüzgar ve Uğur Maral yerel basınla bir araya gelerek gündemi değerlendirdiler.

İlk sözü alan Erol Rüzgar yapılan yönetim kurulu toplantısında görev dağılımının yapıldığını belirterek “ Yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden başladık. Otopark içindeki Bordo satış alanımızı genişleteceğiz ve 2. Bir bordo satış alanı oluşturacağız. Yeni alanlarımızda hediyelik eşya ve tekstil ürünleri de yer alacak. Bu sezonda farklı formalar kullanacağız. Çubuklu, bordo, çok renkli ve siyah formalarla sahaya çıkacağız. LED reklamlarımızdan maçları gündüz oynadığımız için verim alamadık. Onun için yeni sezonda sabit panolarımız olacak ve birim fiyatı da 60 Bin lira olarak belirledik. İn bordo lokalimizi Temmuz sonunda açmayı hedefliyoruz. “

Futbol Şube Sorumlusu olan Cihan Yılmaz’da bu istediğimiz hedeflere ulaşamadıklarını söyleyerek “ Alışkın olmadığımız bir şekilde çok fazla Teknik Direktör Değişikliklerine gittik. Hakem hataları dolayısıyla da Play Off’u kaçırdık diyebiliriz.

13-14 futbolcu ile omurgayı tutmak istiyoruz. Kadroyu yüzde 65 oranında koruyacağız. Kadroda tutmayacağımı futbolcular ile yollarımızı ayırıyoruz. Bu futbolcular Atabey, Mattehus, Caner Bağ, Mustafa Saymak, Okan ve Fatih.

Çok fazla sayıda transfer yapmayı düşünmüyoruz. Transfer ekibimiz futbolcuları izliyor. 2 yabancı santrfor transferimiz olacak. En geç birkaç güne kadar 1 transferimizi açıklamış oluruz. Kiralık olan Emre ve Mahmut Berkay ile görüşmelerimiz sürüyor. Onları kadroda tutmayı hedefliyoruz.

Hocamız Sami Uğurlu ile görüştük ancak müşterek noktalarda anlaşamadık. Yeni Teknik Direktör arayışımız sürüyor. En geç haftaya Cuma gününe kadar hocamı belli olur. “ Dedi

Bandırmaspor’da yeni görev dağılımı şu şekilde oldu;

Onur Göçmez: Başkan, disiplin kurulu üyesi

Gürel Soylu: Başkanvekili, mali İşler ve satın alma sorumlusu, vakıf yönetimi

İsmail Aydın: TFF ve Kulüpler Birliği temsilcisi

Cihan Yılmaz: Futbol Şube sorumlusu, disiplin kurulu üyesi

Mehmet Özbay: İnşaat yatırımları ve Belediye ilişkileri

Soner Koçoğlu: Sivil toplum kuruluşları yerel yönetim ve kamu temsilcisi

Erol Rüzgar. Basın sözcüsü, otopark ve mağaza işletme ve protokol sorumlusu

Oğuz Kır: Stad ve reklam panoları sorumlusu

Mülkü İnci: Sanayi tesisleri ve personel sorumlusu, Disiplin kurulu üyesi

Özkan Kılıç: Basketbol Şube sorunlusu ve disiplin kurulu üyesi

Uğur Maral: Taraftar iletişim sorumlusu

Ceyhun Yıldırım: Edincik tesisler ve altyapı sorumlusu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.