BANDIRMA’NIN İLK EKMEK FABRİKASININ TEMELİ ATILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA’NIN İLK EKMEK FABRİKASININ TEMELİ ATILDI

Bu haber 13 Ekim 2021 - 15:35 'de eklendi ve 7.387 kez görüntülendi.

Bandırma’nın ilk ekmek fabrikasının temeli Belediye Başkanı Tolga Tosun tarafından atıldı. Şakir Çınar, Müslüm Daşçı ve Nihat Kargı’nın ortaklaşa kurdukları Banek şirketi tarafından gerçekleştirilen Bandırma Ekmek Sanayi’nin temel atma törenine Belediye Başkanı Tolga Tosun, MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Belediye Meclis üyeleri Erol Çakır, Ender Acar, Lokantacılar Odası Başkanı Hamit Gürer, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 4 ayda tamamlanması planlanan Bandırma Ekmek Fabrikasında yaklaşık 100 kişi istihdam edilecek. Günde 150 Bin ekmek çıkarılacak. İhtiyaç duyulması halinde ise bu rakam 250 Binlere kadar çıkabilecek.

Ekmek fabrikası hakkında açıklamalarda bulunan şirket yetkilileri Şakir Çınar, Müslüm Daşçı ve Nihat Kargı “ Bandırma Ekmek Sanayi fabrikamızda el değmeden, teknoloji odaklı otomasyon sistemi ile insan sağlığına en uygun ekmek ve unlu mamuller üreteceğiz. Herkes için hijyenik, ekonomik ve lezzetli şekilde ekmek sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, düzenli, sağlıklı ve kaliteli ekmek ile un ve unlu mamulleri ihtiyacını karşılamak üzere üretim ve dağıtım yapmaktır. Bu amaç doğrultusunda, başta normal ekmek olmak üzere diğer unlu mamullerinin üretimini yapacak fabrikamızın bugün temellerini atıyoruz.” Dedi.

Temel atma töreninde kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Tolga Tosun, böylesi tesisleri kazandıran kişilere teşekkür ederek, bandırma Belediyesi olarak yatırımcıların her zaman yanında olduklarını söyledi.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.