BANDIRMALILARDAN MERİDYEN TERAPİYE YOĞUN İLGİ

BANDIRMALILARDAN MERİDYEN TERAPİYE YOĞUN İLGİ

ABONE OL
18 Mayıs 2024 17:35
BANDIRMALILARDAN MERİDYEN TERAPİYE YOĞUN İLGİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

5 ay önce Bandırma’da uygulanmaya başlanan Bioenerjetik Meridyen Terapiye ilgi yoğun oldu. Atatürk Caddesi Corner Plaza’da Pınar Yüksel’in faaliyete geçirdiği Meridyen Tearpi Merkezi için Bandırmalılar randevu almak için sıraya girdiler.

Meridyen Terapi uzmanı Pınar Yüksel, 5 ay gibi kısa bir sürede Bandırmalılar ilgisinin yoğun  olduğunu belirterek “ Meridyen terapiyi en kısa tarifiyle frekansla gelen mucize olarak adlandırabilirim. Sporcular için, masabaşı çalışanlar  için, sahada çalışanlar için ve sürekli ayakta ya da oturanlar için meridyen terapinin çok farklı faydaları vardır. Meridyen Terapi, Sporcuların kemik ve kas dokularını güçlendirirken, 6 KM koşmuşçasına yağ yakımı sağlar. Masa başında çalışanların boyun, sırt ve bel ağrılarını azaltır. 3 saatlik negatif iyon atılımı sağlar. Sahada çalışanların patojenik faktör kaynaklı tüm toksitleri vücuttan atarken ayak, bilek, diz ağrılarını azaltır. Sürekli oturarak ya da bütün gün ayakta çalışanların varis kaynaklı ağrıların önüne geçer. “

Meridyen Terapinin kan akışkanlığını sağlayacağını ifade eden Meridyen terapi Uzmanı Pınar Yüksel “ Terapi alan kişilerin bağışıklık sitemi güçlenir ve metabolizması daha güçlü çalışır ve hormonları düzene girer. Vücutta birikmiş olan ödemler vücuttan atılır. Romatizma ve kireçlenme sorunu olan kişilerin alacakları Meridyen Terapi ile bu sorunları ciddi oranda azalacaktır. Günlük yaşamlarında stres altında kalan kişilerin stres seviyeleri azalır ve uyku uzunluğu ve kalitesi artar. Meridyen Terapi selüloitleri göbek ve bel çevresi yağlanmalarının da önüne geçecektir. “

Meridyen Terapinin faydalarını 5 ay gibi kısa bir sürede yaptığı seanslar ile Bandırmalılara göstermenin sevicini yaşadığını özellikle söyleyen Uzman Pınar Yüksel “ Bandırma’da ilk Meridyen Terapi seanslarını başlatan kişiyim. Yaptığımız iş kısa sürede karşılık buldu. Bu yüzden mutluyum. Demek ki doğru işler yapıyoruz. Zaten daha sonra Bandırma’da Meridyen Terapi Merkezleri çoğalmaya başladı. “ Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.